першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Одразу дві впливові кіноорганізації розпочали роботу в Україні

04-12-2006 15:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165238690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У більшості країн з розвиненим кінематографом існують такі організації, як Національний Оскаровський комітет та «Film Commission». З цього року вони розпочали роботу і в Україні.
Створення Національного Оскаровського комітету було ініційоване Асоціацією продюсерів України. Головною метою цього комітету є відбирання та висунення фільмів на отримання найпрестижнішої світової нагороди в галузі кіноіндустрії – американської кіноакадемії «Оскар».
Початку роботи цієї організації в Україні передумовило висунення на премію «Оскар» українськой кінокартини «Аврора або що наснилось Сплячій Красуні» (режисер – Оксана Байрак)
З утворенням Національного Оскаровського комитету, висунення українських картин на премію «Оскар» перестануть бути одиничними.
Головною метою організації «Film commission» є збирання, обробка та надання інформації про національну кіноіндустрію. Діяльність «Film commission» сприяє покращенню інвестиційного клімату для іноземних партнерів в галузі кінобізнесу, яким вона надає юридичні консультації, допомагає у пошуку сопродюсерів, інформує про загальну ситуацію в регіоні (погода, курс валют, транспортні сполученні, тощо).
В Україні «Film commission» існує з цього року. Ініціатором її створення є кіностудія «Ялта-фільм» (ген. продюсер – Артур Новіков). Суттєву роль в становленні та розвитку організації зіграла Національна студія художніх фільмів ім. О. Довженко (ген. директор – Ігор Ставчанський) спільно з Асоціацією продюсерів України (президент – Олексій Сєрков).
Знаходиться «Film commission» за адресою: Київ, пр. Перемоги, 44 (Адміністративний корпус Національной кіностудії художніх фільмів ім. О.Довженко) тел: 8 (044) 454-19-34.

04-12-2006 15:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165238690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua