першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кінокартина Оксани Байрак "Аврора" може отримати "Оскара"

04-12-2006 15:29 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165238951.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кінокартина Оксани Байрак «Аврора або що наснилось Сплячій Красуні» висунута на отримання премії американськой кіноакадемії «Оскар».

Стрічка присвячена аварії на Чорнобильській АЕС – трагедії, якій у цьому році виповнилось 20 років. Головну жіночу роль зіграла юна киянка Анастасія Зюркалова. Її героїня, Аврора – юна вихованка дитячого будинку в місті Припять. Вона любить танцювати і мріє стати балериною. Але під час катастрофи на ЧАЕС Аврора отримує величезну дозу радіації. Відправившись на лікування в Америку, дівчина знайомиться зі своїм кумиром – зіркою радянського, а нині американського балету Ніком Астаховим (Дмитро Харатьян). Завдяки спілкуванню з помираючою дівчиною великий балетмейстер знову відчуває любов до життя і намагається врятувати Аврору. Роль продюсера і друга Ніка Астахова виконує американський актор Ерік Робертс, старший брат Джулії Робертс.

Сценарій фільму був написан Оксаною Байрак разом із московським режисером і драматургом Петром Гладіліним. Продюсерами стрічки є компанія «IntWestDistribution» та «Студія Байрак» при підтримці Міністерства культури та туризму. Бюджет стрічки складає більш ніж $ 1,5 млн. Зйомки відбувалися декілька місяців і проходили у Києві, Донецьку, у Каліфорнії та в зоні відчудження поряд із ЧАЕС. У широкий прокат по Україні та Росії фільм вийде 30 листопада, а телевізійна прем’єра фільму відбудеться на телеканалах «Інтер» і «Россия».

04-12-2006 15:29 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165238951.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua