першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Беспредел в милиции Донецка

08-12-2006 10:44 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165567479.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міністру внутрішніх справ
України
Цушку В.П.

Колективна скарга
Шановний Василлю Петровичу, до Вас звертаються колишні працівники 2-го міжрегіонального управління внутрішньої безпеки ДВБ ГУБОЗ МВС України, яке було створено наказом МВС України від 17.07.2006 № 708 «Про реорганізацію Департаменту ВБ ГУБОЗ МВС України».
Наказом МВС України від 17.10.2006 № 591 (по особовому складу) було призначено працівників 1 і 2 відділу вказаного управління.
Створення нового управління та призначення працівників проходило під значне протистояння з боку начальника УВБ в Донецькій області полковника міліції Серби Володимира Івановича. Усі працівники, які написали рапорти про призначення до 2-го міжрегіонального УВБ були оголошені персонами «нон-грата». Нам було заборонено заходити до приміщень УВБ в Донецькій області та створено нездоровий клімат в колективі. Сербою В.І. та його заступником Ткачем О.Ф. було повідомлено, що цей вчинок вони розцінюють, як зраду та особисту образу, і, у випадку повернення усього назад, нам буде відмовлено у трудоустрої, або створенні такі гідки умови роботи, що через місяц самі перейдем до іншого підрозділу.
Одним із направлень роботи створеного управління стало документування зради працівників ОВС. Так, не дивлячись, що незаконне видобування корисних копалин є одним із найтяжчих злочинів проти держави, «копанки», на території Донецької області діє понад 180 таких копанок, добова здобича яких станове від ЗО до 50 тон вугілля. Однак заходи до їх закриття з боку ГУМВС не приймаються. Отримавши інформацію про злочинні зв\\\'язки керівництва УВБ в Донецькій області, (з однієї копанки щомісячно Серба В.І., через свого заступника Калача А.О. та зональних оперуповноважених, отримує від 1000 до 1500 доларів США), працівниками 2-го міжрегіонального управління було здійснено ряд заходів у протидію цьому, про що 18.11.2006 було повідомлено ДВБ ГУБОЗ МВС України.
19.11.2006 Серба В.І. терміново вилітає до ДВБ ГУБОЗ МВС України, а 20.11.2006 наказом МВС України № 1135 2-ге міжрегіональне управління повністю скорочене - скорочено тільки в Донецькій та Луганській областях???
21.11.2006 Сербою В.І. було привезено вказаний наказ, віддано команду забрати всі службові автомобілі, у-дращвників відібрано ключі від службових кабінетів. Ткач О.Ф., кидався битися на одного iз заступників начальника управління, щоб забрати ключі, у їх присутності ругався матом і погрожував розправою
Цього ж дня у п2яному стані останній розповідає начальнику 1-го відділу УВБ в Донецькій області Родіонову Д.В. та його заступнику Дроздову Є.В. (який є чесним офіцером і не побоявся повідомити керівництво/ 2-го міжрегіонального управління ), що до Київа було відвезено місячну виручку з копанок - 200 000 доларів США, гроші вирішують все.
Цього ж дня Серба В.І. скликав нас до малого залу колегії на оперативну нараду. Однак, прийшовши туди ми не зрозуміли хто перед нами - керівник міліцейського підрозділу, чи кримінальний авторитет - нарада почалась із співу пісні про фраєра, який недовго танцював, яку він супроводжував відбивання чечетки.
Після відмінного початку наради, він сказав, що його з МВС України заставлять усіх прийняти на роботу до УВБ в Донецькій області, однак через 2 місяці повилітають усі.
Через дякий час, Сербою В.І., який не має аж ніякого відношення до працівників 2-го міжрегіонального управління, було роздано обхідні листи, а Ткач О.Ф. у матерній формі вимагав здати службові посвідчення, ключі від службових кабінетів та сейфів.
В теперішній час усі працівники 2-го управління знаходяться у кабінеті № 150 ГУМВС де є 3 столи і 4 стільці, а працівників - 22.
Вважаємо, що відносно до нас грубо порушені вимоги Положення про проходження служби. Так, відповідно до п. 40 вказаного Положення при переміщенні по службі, повинно забезпечуватись використання працівників за їх основою спеціальністю, однак не дивлячись на те, що посади 2-го міжрегіонального управління переведені до УВБ в Донецькій області, посади оперуповноважених запропоновано тільки 4. Разом з тим, рапорти про перевідення до УВБ підписані 4 працівниками Єнакіївского та Дружківського МВ, де раніше працювали Серба В.І. та Ткач О.Ф., один зних - племінник Серби В.І. Іншим працівникам посади в УВБ не пропонувались, тому професіонали, які не один рік праціювали у структурі УВБ змушені звільнятись зОВС.
Зверніть увагу, що після нашого переходу до 2-го міжрегіонального управління, УВБ в Донецькій області не порушено жодної кримінальної справи, а більшість показників роботи за 2006 рік зроблені нами - тими, що перейшли до міжрегіонального управління, які зараз знаходяться за штатом.
Крім того, при здійсненні штатних заходів ми можемо зараховуваться до розпорядження МВС України на строк не більш ніж 15 суток, який вже витік, однак посади досі не запропоновані.
Відповідно до п. 45 переміщення осіб начальницького складу на нижчі посади, при скороченні штатів, здійснюється прямими начальниками, однак Серба В.І. відповідно до вимог Дисциплінарного Статуту не є для нас прямим начальником, і взяття ним на себе таких функцій нам не зрозуміло.
У нас склалось враження, що УВБ в Донецькій області є власною комерційною структурою Серби В.І., куди праймаються тільки родичі та друзі для заробітку коштів.
Так, Серба особисто для себе використовує 2 службових автомобіля, на одному він, на іншому любовниця Люба, яка працює адміністратором нічного клубу «Форт - Нокс» м. Донецька.


Господа Серба В.І., Ткач О.Ф., Калмиков В.І. (за провини якого, у час роботи в УДАІ втратчено більш ніж 2000 бланків техпаспортів), заступник начальника УВБ Козицький В.І., який навчався раніше із Сербою, пребуваючи півроку на посадах в УВБ, без черги отримали квартири у центрі м. Донецька а 1000 працівників ГУМВС, які по 20 років стоять у черзі на житло так і стоять у черзі. Це при тому, що вказані особи мають приватне житло у м. Дружківка, Єнакієво, Краматорськ, Артемівськ відповіно.
Відслідити такий марафет із отриманням житла - дуже просто, візміть і перевірте їх прописку до роботи в УВБ, відомості із БТІ вказаних міст. Разом з тим, вказані керівники продовжують проживати за прежніми місцями мешкання, використовуючи для добирання додому службові автомобілі та паливо. Серба о 15.00 кожень день їздить до Дружківки, Ткач до Єнакієво, Калмиков до Краматорську, Козицький до Артемівська. У той час, як за працівниками управління закріплені тільки трамваї і тролейбуси, жодного службового автомобілю.
У номері «люкс» санаторію ГУМВС в м. Урзуфі, у 2006, відпочивали тільки родичі Серби В.І. та знайомі, із працівників управління — жоден.
Товаріщу Міністре, ми не дивлячись на постійний психологічний тиск та провокації з боку керівництва УВБ в Донецькій області прагнемо достойно працювати, однак враховуючи управлінську діяльність Серби В.І. тільки на принципах клану та лічних амбіцій, наше майбутнє у цьому підрозділі, під його керівництвом вважається неможливим.
Просимо Вас:
- надати оцінку діям керівництва УВБ в Донецькій області, чи можуть
такі особи керувати елітною службою МВС України;
- провести операції «Копанка», «Службовий автомобіль», «Черга на
житло»;
- вжити заходів до припинення вказаних порушень з їх боку;
- розібратись чому скорочене тільки 2-ге міжрегіональне управління;
- вирішити питання про наш трудоустрій на рівні МВС України, враховуючи політику Серби В.І. відносно колишніх працівників 2-го міжрегіонального управління, нормально працювати він нам не дасть;
Надіємося на Вашу обєктивність та принципіальність. Ніколи ми б не пішли на написання такого листа, однак в нас є сім\\\"ї, діти і не Сербі В.І. вирішувати наші судьби, а надії майже не залишилось, тому тіряти нічого.
У випадку невирішення вказаних проблем, запитуємо за собою право звернення до ЗМІ, судових органів та прокуратури.
З повагою, колишні працівники 2-го міжрегінального управління ДВБ ГУБОЗ МВС України.

08-12-2006 10:44 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165567479.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua