першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Звернення до водіїв і пішоходів від "Бидловоза"

11-12-2006 14:07 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165838857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Звернення до водіїв громадського транспорту та водіїв "бидловозів"
Ми всі розуміємо, що Ваш хліб дається Вам не легко, але все ж таки.

1. Додатковий пасажир на узбіччі не дає права з лівого ряда різко перелаштовуватись у правий, не показавши сигналу повороту.
2. "Бидловози" не престосовані до перегонів, а тому не варто влаштовувати такі перегони, особливо на Брюховицькому маршруті, де досить часто трапляються аварії.
3. Ми розуміємо, що більшість водіїв колись перевозили дрова та інші неживі вантажі, але все ж таки спробуйте навчитися плавно перемикати передачі, бо Ви возите все ж таки людей, хоча Ваші господарі вважають пасажирів бидлом. Потренуйтеся вдома плавно відпустити педаль зчеплення і так само плавно натиснути педаль газу і у Вас все вийде.
4. Ми так само чудово розуміємо, що Ви не маєте часу на перекури, але все ж таки спробуйте не курити в салоні, або ж дайте таку ж можливість пасажирам. Багато з нас також із задоволенням затягне улюблену "Приму" їдучи з центру на Сихів. Можна також усім бажаючим зайти в управління транспорту та зв"язку міської ради і засмалити собі там у присутності всього чиновництва.

Сподіваємось, що до Вас буде донесено це звернення і ми пасажири знайдемо порозуміння з перевізниками.

Звернення до пішоходів
Шановні львів"яни, ті що рухаються на "своїх двох". Правила дорожнього руху існують і для Вас, хоча Ви не є транспортним засобом. Якщо Ви їх порушуєте - Ви шкодите самі собі. Отож кілька основних правил.

1. Дорогу можна переходити тільки на зелене світло. Ліхтар зеленого світла знаходиться внизу, а червоного - вгорі.
2. Не потрібно перескакувати через перила турнікетів, краще пройдіть кілька десятків метрів до пішохідного переходу, який позначений білими полосами на дорозі.
3. Не спокушайте водія задавити Вас, пербігаючи дорогу у невстановленому місці.

Приємного Вам руху вулицями нашого міста.

Інструкція для водіїв приватних авто
Отже, гуляючи вулицями нашого європейського міста помітив цікаву закономірність. Правил Дорожнього руху, затверджених на міжнародному рівні, у Львові просто не існує. Точніше вони можливо десь і існують, але більшість водіїв отримують водійські права, як додатковий бонус при купівлі автомобіля. Коштує цей додатковий бонус до 1000 грн.

Так ось ходити вулицями стає небезпечно. Думаємо, що така ситуація виникла через звичайну необізнаність. Отож спробуємо провести невеликий лікбез від "Бидловоза".

1. Коли для пішохода загорілось "зелене" світло, то він у будь-якому випадку має перевагу, навіть, якщо під вашим керівництвом перебуває потужний "Мерс". Таке вже його право - перейти дорогу. Навіть, якщо дорога достатньо широка і хочеться проїхати, не дивлячись на якихось там пішоходів, все одно потрібно зупинитись, бо за законами Мерфі, колись і ти, шановний водію, станеш пішоходом.
2. Якщо пішохід почав пересікати дорогу, коли загорілось зелене світло, а по-дорозі засвітило червоне, то йому ОБОВ"ЯЗКОВО потрібно дати можливісьть завершити перехід і не потрібно зайвий раз сигналити або газувати. Зрештою це шкодить екології і веде до перевитрат пального.
3. З крайної лівої смуги на пр. Свободи, не можна повертати праворуч, ще й при цьому не ввімкнувши сигнал повороту.
4. Коли Ви збираєтесь повернути праворуч чи ліворуч, то повинні ввімкнути сигнал повороту. Сигнали повороту - це такі маленькі помаранчеві ліхтарики. Якщо Ви не знаєте, як їх ввімкнути, подивіться в інструкції Вашого автомобіля.
5. Не можна паркуватися там "де мені треба". Зокрема на проспекті Свободи, зроблено кишеньку для заїзду автобусів, але водії сприйняли цю кишеньку за додаткове місце паркування. Так от, шановні водії - це місце спеціально для автобусів і "бидловозів". Автобуси - це такі великі коробки з вікнами на колесах, як перевозять тих, хто не має приватного авто такого, як у Вас.
6. В місті існує обмеження швидкості 60 км/год. Навіть, якщо вулиця нагадує автобан, не перевищуйте швидкості, бо в Україні автобанів в принципі не існує.
7. Велосипедист, як не дивно, також учасник руху і його не потрібно давити, навіть, якщо цього дуже хочеться.

Ось ніби і всі такі прості і зрозумілі правила. Сподіваємось, що "європейські" водії "європейського" міста подужають вивчити, хоча б ці правила. Тоді і ходити вулицями міста стане безпечніше.

Посилання на новину http://www.bydlovoz.lviv.ua/zvernennya.html#3

Джерело:
Інформаційна служба
http://bydlovoz.lviv.ua

11-12-2006 14:07 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1165838857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua