першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Громадські збори з питання відставки мера Славути

13-12-2006 17:26 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166023612.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Міський голова Славути (Хмельницька область) Василь Сидор прийняв рішення про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з 1 листопада майже в 3 рази, а депутати міської ради більшістю підтримали його в цьому. В результаті велика частина мешканців міста опинилася на межі бідності, оскільки тепер кожен змушений буде сплачувати близько 400 грн. тільки за комунальні послуги.

При цьому міська влада жодним чином не обгрунтувала підвищення тарифів. Місто неготове до зими, існує реальна загроза отримати другий Алчевськ у Славуті. Міський голова, Василь Сидор, взагалі не реагує на звернення громадськості і фактично не займається господарством міста.

Крім того з боку Василя Сидора чиниться активний тиск на всіх, хто незадоволений катастрофічною ситуацією. У місті фактично ведеться справжня війна проти дрібних і середніх підприємців, які створюють для славутчан робочі місця і наповнюють міський бюджет.

У зв’язку з цим ініційовано проведення зборів мешканців міста з організації Референдуму про відставку міського голови та депутатського корпусу.

Представники політичних партій, громадських організацій, запрошуються до участі у зборах разом з городянами. Для висвітлення роботи зборів запрошуються представники засобів масової інформації. Просимо допомогти мешканцям Славути відстояти свої законні права .

Збори відбудуться 16 грудня 2006 року о15:00 у приміщенні кінотеатру ім. Тараса Шевченка.

Ініціативна група з організації проведення Референдуму про припинення повноважень міського голови та депутатського корпусу м.Славута.

Контактна особа:
Поліщук Микола Олександрович
Тел./факс: (03842) 2-16-38
Тел.моб.: (067) 5040960

13-12-2006 17:26 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166023612.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua