першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лакмусовий папірець для Шуфрича

14-12-2006 21:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166124144.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протистояння двох Вікторів досягло апогею і те що спостерігає громадськість у політичних процесах в Україні можна охарактеризувати, як недружне поглинання ... влади. Особисто яскравою дією «в пику» Президенту і голові Секретаріату стало останнє міністерське призначення. Що далі? А далі буде шоу з блискавичною «діяльністю» нового Міністра.

Він вже висловлюється, що «в питанні Новобогданівки було втрачено два роки» та Шуфрич додав, що збирається реформувати міністерство, а також завершити питання будівництва укриття над четвертим реактором на ЧАЕС.
Спробую спрогнозувати: Для вирішення проблем Новобогданівки найближчим часом буде виділено не один мільйон з резервного фонду Кабміну, і не важливо, що в Україні нема безпечної технології ліквідації а на ЧАЕС «стаханівськими методами» і затвердять переможця тендеру на будівництво конфайнменту Фраматом, і почнуть якнайшвидше переливати гроші підрядникам і будувати вдень і вночі, ту споруду яку більшість експертів назвали найбільш проблемним проектом. І не має значення, що Україна вже має гіркий досвід праці з Фраматомом на будівництві ХОЯТ-2, і не має значення, що технології давно пішли далеко вперед в світі, а наші «найкращі переможці», яких за странним збігом обставин лоббіює і ЄБРР але вже майже пів року в ЄБРР проводиться внутрішне розслідування діяльності деяких посадовців по керуванню Чорнобильським фондом «Укриття» і результати розслідування замилюються зараз. А такох інші українські чиновники будуть «надзвичайно лояльні» до усіх дій з цього питання нового Міністра і голова НАЕК «Енергоатом» Андрій Деркач,

І це Вам не маленькє таке будівництво. Роботи з підготовки до стабілізації саркофага почалися фактично на старті міжнародного проекту SIP (англ. Shelter Implementation Plan — План здійснення заходів на об’єкті «Укриття») 1997—98 років. Ця масштабна операція поряд із запланованим будівництвом нового безпечного конфайнменту («Укриття-2») стане однією з головних подій у ході реалізації міжнародного проекту SIР із загальним донорським фондом 768 млн. доларів. А будівництво НБК сьогодні оцінюють в майже 1 мільярд доларів.

Усе голосніше і голосніше с усіх сторін чути про вибори, які ось ось наступлять на «горло» нашому найсоціальнішому в світі Кабміну. Вибори в 2004му готували з різними «фінансистами» одним з яких була Укрзалізниця, наступні вибори будемо фінансувати за рахунок екології в якій будуть жити наші діти?

Цікаве питання для пана Шуфрича? Що він зробить з усіма владними повноваженнями – подивимось.

Ліна Таран

14-12-2006 21:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166124144.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua