першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вперше в історії дипломатії - офіційний прийом для дітей!

19-12-2006 10:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166518390.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Діти, від 2 до 9 років які проживають в столиці Канади вперше мали змогу такою гурмою відвідати українську дипломатичну установу. І незважаючи на свою кількість і всюдисущість, навіть її не розвалили.
Незнати хто більше тішився - дітлахи, чи господар вечора недавно призначений посол Ігор Осташ - однак малі відвідувачі залишили амбасаду із справжніми українськими подарунками і нагородами, які отримували за свої знання про Україну чи розповіді про Миколая. Їм навіть вдалось, на відміну від сотень клонованих Санта Клаусів що плодяться на цю пору під кожним магазином, крадькома підгледіти через вікно справжнього Святого Миколая з міхом на паркані амбасади. Всього кілька секунд, але цього було досить щоб надовго запам’ятати таємничого гостя і свої відвідини в посольстві.

фото.
1. Посол Ігор Осташ з подушкою під пахвою теж сподівається отримати вночі під неї подарунок.
2. Бажаючим виступити, “мікрохфона“ ніхто не відключав...
3. До посольства аби передати послу послання з України завітав правдивий посланець-козак.
4. Дякуючи цілодобовим камерам спостереження, зазвичай непомітного Святого цього разу вдалося засікти на паркані Амбасади.
5. Миколаєві замки автоматичних дверей та охорона ніґде не перешкода..
6. Трохи присоромлений Миколай, що не вдалося непомітно зникнути, махнувши рукою - згоріла хата, хай горить й стодола - на відході таки погодився лише на одну знимку з українським послом у Канаді. Вперше ж, то вже хай най має. Але подарунок під його подушку пообіцяв таки вночі...

KanadaAmbasada1.jpg
KanadaAmbasada2.jpg
KanadaAmbasada3.jpg
KanadaAmbasada4.jpg
KanadaAmbasada5.jpg
KanadaAmbasada6.jpg

19-12-2006 10:53 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166518390.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua