першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

З листів Канцелярії Святого Миколая

19-12-2006 11:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166519935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нижчеподані вибрані листи дітей, авторські оригінали яких зберігаються в Канцелярії Св. Миколая. Всі помилки подані "правильно".
---


♦ Я ІВАНКО МЕНІ 6 РОКІВ. Я ХОЧУ ЩОБ В НАШІЙ УКРАЇНІ УСІ БУЛИ ЗДОРОВІ І ЩАСЛИВІ. ПРОШУ ПЕРЕДАТИ ЦЕЙ ЛИСТ Св. МИКОЛАЮ. Я НЕ ЗНАЮ ДЕ ВІН ЖИВЕ. ІВАНКО.
♦ Небесна почта Св. Миколаю. Дорогий Миколай! Я хочу настольну ігру, в якій стрибає м’ячик. А мамі, щоб Костя одружився з нею. Максим. P.S. і малесенького миколайчика.
♦ Дорогий Миколай! Вибач мені, будь ласка, всі гріхи, що я вже зробив у цьому нелегкому житті. Я тебе багато не прошу, і то цього не вимагаю. Я і маю крім того, і так багато, і батьки мені можуть купити, проте я попрошу дещо в тебе у знак того, що я тебе не забув, хоча ти і так це знаєш. Ось коротенький список того, що я хочу: абсолютно не обов’язково руль до комп’ютера (тільки руль без усяких там коробки передач і всього того), і кубик кольоровий, де можуть крутитися маленькі кубики у ньому, ну ти знаєш що це такє. Це і все. І будь-ласка, сховай це десь так, щоб я мусив знайти це (тільки не в татові і маминій кімнаті). Крістіан.
♦ Святому МИКОЛАЮ. Церква “Св. Петра і Павла“, Рясне-1 (о. Василїю). Слава Ісусу Христу, Святий отче Миколаю. Пишу листа від свого імені, від імені своєї сестри, мами і тата. Я знаю, що у тебе особливо зараз багато справ і ти отримуєш багато листів з різними проханнями. Ось і я прошу тебе у своєму листі, щоб і ти до мене завітав і чим пораніше. Щоб я не заснула, тому що дуже хочу тебе побачити. Ти і сам знаєш що я і моя сім’я була цей рік трішки нечемна. Тож перепрошуємо тебе щиро за ці нечемні вчинки і просимо у тебе подарунків якщо твоя воля. Ми чекаєм Святий Миколаю! Софія.
♦ Миколаю листівка від Тараса. Дорогий Миколай! Вірш.
Раз у рік до нас у гості
Завітає Миколай.
Всім дорослим і малятам
Всім дарунки принесе...
А нечемним прутика несе
Всі дорослі і малі хочуть подарунки
І биті і ні
Всій країні побуватиме
Ось який у нас Миколай.
Якщо я не був чемним принеси прута. Я хочу щоб ти приніс мамі тапочки, а татові труси, сестрі щітку. Назару набір ручок. Олегу солодке + статуетку. Ані солодке. Мені готовий сніданок Несквік.
♦ Північний полюс. св. Миколаю. Миколай принеси будь-ласка. Шахмати. Виликі із замочком. Щоб закривались. Валера.
♦ Дід мороз принеси будь-ласка. Дитячий. Комп’ютер.
♦ Добрий день Св. Миколаю! Пишуть тобі Надійка і Оленка. Цього року ми дуже старались бути чемними хоч не завжди і виходило. Бували ситуації в яких тяжко було поводити себе належно але це не виправдання нашим нехорошим вчинкам. Ми шкодуємо про скоєні нами гріхи. Хочемо попросити тебе, щоб ти попросив Бога простити нам, а ми, в свою чергу будемо старатися не грішити і вести себе чемно в майбутньому і теперішньому. Будемо дуже вдячні і дуже чекатимемо тебе. Лєна і Надя.
♦ Святий Миколаю. Той лист, що забрали ангели було написано: пренеси мені мобільний телефон. Але мені всі казали, що ви такого не маєте і замість того пренесіть мені будь ласка два випуски журнали “Професор Крейд“ з дисками в подарунок диски всередині журнала з листопада і з грудня і ще дві книги: іспансько-український словник трохи більше слів і книгу енциклопедію про космос. З повагою Василько.
♦ Лист до Святого Миколая від Мар’яни. Святий отче Миколаю. Принеси мені капрі штани будь-ласка.
♦ До Миколая! Яб хотів компютер бо я вже чекаю 2 роки на нього. Тому як ти зможеш мені його подарувати. Яхочу за 7500 грв. Якщо ти незможеш я тебе не прошу. Як я того не вартий? Богдан.
♦ (З адреси) В ЧАРІВНИЙ ЛІС. ДІДУ МИКОЛАЮ.
♦ Небесна почта. Св. Миколайові. Дорогий Миколай? Це пише Назарій. Я хочу цукерки, мандаринки. Та багато іншого. Нстольний футбол. Та мішку що співає.
♦ Шановний Св’ятий Миколай. Будь ласка приниси мені на руку годинник сірий, лижі і свою статуетку. Олександр. 3-Б клас.
♦ Моїй мамі: шапку під зелений плащ, шкарпетки під зелений плащ, помаду (червону), рукавиці. Моєму татові: 1 банан, 2 мандарини...
♦ (З адреси) Деду Морозу и Николаю от Саши Сиводедова.
♦ Св. Миколаю. Святий Миколаю дякую тобі що ангели забрали лист і я хочу, що ти мені надіслав відповідь. І вибач мені за мої гріхи я скоро буду чемна дівчинка, і слухняна. Па-Па! Дякую! Оля! Серце для Св. Миколая.
♦ А ще приниси моїй мамі дещо. Цукерки, мандаринки, каву, подарунок, а там маленьких миколаїв з 20. Дякую дорогий Миколай.
♦ Я постараюсь файніше вчитись, і майже все слухаю батьків. Я хочу в тебе попросити мобільний телефон.
♦ Ми будемо чемні, щовечора молитися. А ти принеси нам, будь ласка, кульки зі снігом і м’яч.
♦ Святий Миколай! Принеси Віталіку великий літак щоб там був руль. І ще принеси великі штани Олежику. Мені приниси годинник з секундоміро без калькулятора. І ще принеси мені штани вільветорі. Ми були чемні!
♦ Шанов. Святий Миколай. Прошу тебе мені подарувати баскетбольне кільце.
♦ Святий Миколай! Якщо я буду чемний, подаруй мені папку, горнятко, відеокасети Гарри Потера, копілку і папугу. Міша.
♦ LIST DO PANA MIKOŁAJA OD MARKA. ŚWIĘTY MIKOŁAJU PROSZĘ CIEBI ŻEBY PODAROWAŁ MI COMPIUTER ALE NIE ZABAVKOWY A PRAWDZIWY!!! MAREK. LWÒW.
♦ Святий Миколай. Пише до тебе листа Наталя. Я би хотіла 2 піжами, кури гриль, наклейки з флорісієнти і ще циркуль.
♦ ПРИВЕТ МЫКАЛАЙ! МЕНЯ ЗВАТЬ НИКИТА. У МЕНЯ ЕСТЬ МЛАЧАЯ СИСТРА ДАША. ПРИНЕСИ МНЕ ПАЖАЛУЙСТА ДИНАЗАВРАВ И КАСЕТУ ГАРИПОТАР 4 А ДАШЕ НАКЛЕЙКИ КОТОРЫЕ СВЕТЯТЦА И ВАЛШЕБНУЮ ПАЛОЧКУ.
♦ Діду Морозу на полюс. Уважаємий Дідусю Морозу мені дуже подобаються про вас мультфільми і пісні. Ви ще дуже гарний актор фільмів та мультфільмів. У вас це гарно виходить. Ви мені подобаєтесь не лише що ви гарний актор ай хороший друг. Принесіть мені форму футбольну і можна м’яч! До Нового року! м. Львів. Від Джейранашвілі К.
♦ Святому Миколаю. Я би хотіла зернятко.
♦ На небо. Дорогий Святий Миколай! Принеси мені російських солдатиків. А Богданчик хоче автомат.
♦ Святий Миколаю! Я Був в Школі нечемний, але обіцяю виправитись! Будьласка принеси мені байкерський мотоцикл. Від Максима.
♦ Лист до Святого Миколая. Про мене. Добрий день Святий Миколай. мене звати Соломія. Мені 9 років. В мене є кіт. Його звати Марко. Їй 1,5 рочку. Він дуже хоче щоб ти йому приніс трошки корму.
♦ Принеси мені м’яч не футбольний, але схожий на нього.
♦ Дорогий Миколаю. Я б хотіла щоб ти приніс енциклопедії про “динозаврів“ і якщо знайдеш то “про каменні“ фрукти.
♦ Св. Миколаю. Сьомий поверх на небі. Кв. 123, 1714 індекс. Дорогой Мыколай! Поздравляю тебя с именинами! Ведь етот праздник твой! Я попрошу тебя принести мне и моей семье счастье и здоровье. И еще того же Юре, моему однокласнику. Еще принеси мне пожалуйста ролики. Спасибо тебе за все подарки за все ети годы! Світлана.
♦ Список подарунків для мами, баби: для мами гарний детектив і книжку; золоте колечко; для баби широкий халат; для двох цукерки, 3 кімнат квартиру.
♦ Лапландія. Для Діда Мороза. Дорогий Дід Мороз. Я була цей рік не дуже чемна, але я буду старатися щоб бути чемною я тобі обіцяю. А що я хочу ти будь ласка принеси хочу я дуже мало. Я хочу, 10 ручок з блиском. Настя.
♦ а/с “Святого Миколая“, м. Львів. Я дуже люблю тварин і риб. Принеси мені будь ласка іграшкових тварин або книгу про них. До зустрічі. Максим. Волинська обл., м. Нововолинськ.
♦ До неба Св. Миколаю в скриню. Св’ятий Отче! Пише тобі Софія. Мені вже 11 років. Не думаю що була слухняна але думаю що це так. То попрошу в тебе такі подарунки. Всякі солодощі, касету з “Колядками“ Лізі корм і також ще щось для мами і тата. І те на що я заслужила. Дякую що прочитав мого листа.
♦ Дорогой Миколай! Пишет тебе Женя. Очень прошу тебя принеси мне чёрные ботинки.
♦ Святий отче Миколаю. ...я буду слухатися бабцю і їсти булочку.
♦ Дорогий Миколаю! Вчуся я на посередньо. Оціни мене і якщо я заслужила, то принеси мені подарунки, і тебе дуже прошу поклади мені деякі подарунки у мій чобіт.
♦ Санта-клаус принеси будь-ласка. Мобільний щоб замовляти. Валера.
♦ Миколаю, Миколаю принеси мені приставку SONI, і дисків з машинками із мотоциклами, маленьку штучну ялинку, і бамбульки. Дуже прошу?
♦ Любий Миколаю! Будь ласка принеси мені: Nokia 322☺і книжку пр☺ козаків. Станіслав.
♦ Св. Миколаю я знаю, що я себе погано поводилась. Я прошу в тебе, Св. Миколай, щоб ви мені принесли здоров’я, більше мені нічого не треба. І ще я хочу, щоб ви принесли мачинки і мачинку на пульті для мого брата Альоши. Вірш.
Святий отче Миколаю,
Я тебе благаю!
Зішли спокій, мир, злагоду,
Для рідного краю!
Від Насті.
♦ м. Львів, Головна пошта. Святому Миколаю, 79000. Дорогий Миколай! Мій син Еммануель дуже просить щоб ти прийшов до нас і подарував йому портфель. Мама.
♦ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ! СПАЙДЕРМЕНСЬКА МАСКА!!! САШКО.
♦ Прохання до Миколая. Дорогий Миколаю вибач за то що я була не чемна я даю слово що я буду чемна. Я дуже хочу косметику і тапочки. А моїй мамі принеси будьласка пальто, імоєму татові щось принеси теж.
♦ м. Львів, до Святого Миколая, 81100. Святий Отче Миколаю! Мене звати Наталя. Вчуся у шостому класі Щирецької школи. Вчуся посередньо. Оцінки в мене теж посередні, але одна є погана. Кожної Неділі я ходжу до церкви з мамою і братами. Я деколи пискую до мами і говорю погані слова і деколи билася. Я знаю розповідь про Святого Миколая яку мені розповіли дорослі коли я була маленькою. Що в одному місті жив чоловік на ім’я Микола, який дуже любив дітей і дарував їм різні подарунки і від того часу пішла назва свята “Чудотворець Миколай“. Святий Отче Миколаю ці вірші присвячені для вас будь-ласка прочитайте їх:
Святий Миколай їде.
Святий Миколай любить нас усіх,
Діти пам’ятайте, що він є завжди у ваших серцях.
Наближення Миколая.
Почали Святі ангели готуватися до свята Миколая,
Діти так чекали цього Миколая.
От і вже Миколай ходить по наших домівках,
Діти лягайте спати бо Миколай іде по ваших вулицях.
Кожух Миколая.
В небі метушня і рух,
Янголята працю мають:
Білий тріпають кожух
Для святого Миколая.
Миколай їде до нас.
Сів вже в сани Миколай
В мітрі й теплих рукавицях.
Тих останніх два я списала, а тамті 2 сама склала.
♦ (за адреси) Львів-38, вул. Глухий Кут. (одержувач) Північний полюс, святому Миколаю.
♦ В ЛІС МИКОЛАЮ, Львів МСП. Миколай, прінісі мене пажалуста замак. Настя.
♦ Шановний і дорогий Святий Миколаю. Прошу мені принести на день Святого Миколая такі подарунки. Дитячу біблію, ляльку барбі тоєсть Кена з одягом. Обіцяю тобі, гарно вчитися і слухати батьків, поважати старших людей і не ображати своїх подруг. Наталя.
♦ Святий Миколай. Принесіть мені магнітофон, копілку, статуетку. Шкарпеткі і рукавиці. І загадки. Хто ходить в ніч на 19 грудня? Миколай! Роздає дари, кожному до пари, будеш чемненький - буде подарунок гарненький, будеш поганий – прутик тоненький. Хто роздає дари? Миколай!
♦ Миколаю! Я б дуже хотіла Stak Party, і ще кольорові ручки. А Назарчик хоче машинку і ясно дуже шоколадок.
♦ Святий Отче Миколаю! Мені 9 років. Маю добрі оцінки декілька поганих. Неслухав маму, сестру, бив брата, погані слова говорив. Ходжу я до церкви з мамою, з сестрою, братом. Деколи я в церкві погано стою. Михайлик.
♦ На небо. Отче Микколаю! Я на вас чекаю. Принесіть даруночки. Якщо буде можливо то складіть в торбину: дистанційну машинку і мобільний телефон і компютерні ігри наприклад бригаду, і якісь мультики ішче щоб я добре вчився. Мому Братові Матвійкові конструктор і гольф. Мамі парфуми книгу. А САМЕ БІЛЬШЕ Я ХОЧУ ЩОБ ПРИЇХАВ МІЙ ТАТО І ЧИМ СКОРІШЕ. Роман.
♦ Дорогий Миколаю! Вітаю тебе з Днем Ангела і хочу побажати щастя, здоров’я, щоб у тебе на небі все було добре (я в тому переконана) я знаю що це в тебе іменини але хочу дуже-дуже щоб ти мені привіз, подарував таке. Гольфік зелений той що я міряла в “Китайському кварталі“ та вельветову сумочку (подібну Юлічкиної, бурих кольорів, крім чорної). Дякою! Цілую, з любов’ю Оленочка!
♦ Подаруй мамі шкарпетки.
♦ Дорогий Св. Миколай. Я дуже люблю музику і неординарні речі. Тому я б дуже хотів би 2 музичних диски: Gorillas; Linking park; і також один пістолет з лазером, ліхтариком і глушителем.
♦ Будьласка приниси мені шаблю.
♦ Лист до Святого Миколая. Наша родина просить Вас завітати до нас. Із подарунками. Для мене: піжаму, інциклопедію, касету до відіо “Том і Джеррі“, чоботи, шкарпеточки, хатні шкани. Для мами: нічну сорочку, колготи, кульчики, майки. Для тата: підштанніки, шкарпетки, спортивні штани. Для бабці: труси, фартух. Для хомячка теж члена нашої сімї: різні ліґумінки, життя! Роман.
♦ Принеси мені щоденник для хлопчиків 20 шт.
♦ Св. Миколає. Усі діти пишуть тобі листи. Я вже не дитина, але я прошу тебе і звертаюсь до тебе з проханням, щоб коли моя Надійка приїде сюди, ти послав їй гарного чоловіка який би захотів піклуватися про неї і якого б вона полюбила. Щоб вона не відчувала себе одинокою, щоб біля неї завше би було надійне плече. Св. Миколає я прошу для моєї сестри чоловіка – гарного “супруга“, з яким вона пройде поруч усе життя і подолає разом з ним усі тривоги і випробування. Щоб вона завжди була під надійною опікою. Я хочу щоб моя сестра була щаслива тут, щоб вона ніколи не жаліла що приїхала до мене.
♦ Святий Миколаю! Від щирого серця вітаємо тебе зі святом і з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.
♦ Небесна Канцелярія. Святому Миколаю. Кожного разу з року в рік діти пишуть тобі листа. І ти завжди не зважаючи на холодну погоду даруєш дітям гарні подарунки. Але хто подарує тобі? В цьому є несправедливість. Тому я намалюю тобі малюнок. Думаю він тобі сподобається. До наступного року. Христина. Львівська область.


Гей, пошлемо листочок до раю!
“Не забудь нас, Святий Миколаю!
Не забудьте про нас, янголятка! –
Вас прохають і хлопці й дівчатка.

Ми складаєм долоні маленькі
І молимось до Божої Неньки,
Тож гостей ми чекаємо з неба –
А Антипка нам зовсім не треба!“

--------------------------
В український любий край
Сходить Святий Миколай.
Вночі, завжди в один час,
З подарунками для нас.
З ним маленькі янголята, -
І їм рада кожна хата!
Щедрий, добрий Миколай,
Нас усіх не забувай!
З подарунками для нас,
Приходи щорік, щораз!
Знимка
Пам’ятник Миколаю на подвір’ї сучасної церкви Св. Миколая, в котрій він колись служив у Міррах Лікійських, тепер місто Демре, Туреччина.

SwMykolaj.jpg
KanceliarijaMykolaja.jpg

19-12-2006 11:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166519935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua