першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вифлеємський Вогонь Миру в Києві

21-12-2006 10:11 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166688687.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

20 грудня 2006 року на митному переході «Рава-Руська» представники Національної скаутської організації України Пласт, у рамках світової скаутської естафети отримають від польських скаутів-харцерів Вифлеємський Вогонь Миру, щоб розповсюдити його Україною. Цього року проведення акції благословила Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква, Українська Греко-Католицька Церква, Римо-Католицька Церква.
У Львові Вогонь буде вже 20 грудня і його віднесуть на зберігання до соборів УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ та РКЦ – до Церков, що благословили проведення акції в Україні. Того ж дня Вогонь помандрує до Києва, а також вперше підніметься на найвищу гору України – Говерлу. Окрім того, до свята Різдва Христового пластуни по всій Україні передаватимуть Вогонь сиротинцям, державним установам, владі на місцях.
В Києві 21 грудня 2006 року о 19.00 Вогонь буде передано Українській православній церкві Київського патріархату у Михайлівському Золотоверхому соборі. Наступного дня, 22 грудня 2006 року о 19.30 він буде переданий парафіянам Української греко-католицької церкви у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. А вже 24 грудня 2006 року о 14.00 біля пам’ятника святому Володимиру, що на Володимирській гірці, Вифлеємській Вогонь Миру буде переданий київській громаді та представникам Пласту з осередків з центральних та східних регіонів України (очікується представництво від Київської міської ради та Шевченківської районної державної адміністрації у м. Києві).
У 1988 році австрійські скаути відновили цю трацицію. З Відня Вогонь мандрує з допомогою скаутської естифети цілою Європою. В Україні Вифлеємський Вогонь, як символ тепла, миру, злагоди і сподівання поширюють пластуни. Щороку у акції беруть участь понад 10 тис. пластунів, до неї також долучаються тисячі дітей у сотнях міст, містечок і сіл України. Символічним є те, що цей символ Миру, любові і добра діти передають дітям. Вогнем з Вифлеєму запалюють свічки вдома на Святу Вечерю.
Детальна інформація: www.vvm.plast.org.ua

21-12-2006 10:11 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166688687.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua