першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Проблема з купвлею необробленої деревини

21-12-2006 12:53 Рівненщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166698411.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кабінету Міністрів України
Антимонопольний комітет України
Державному комітету лісового господарства України
Рівненській обласній держадміністрації
Сарненській районій державній адміністрації
Звернення
В зв’язку з ситуацією що склалася на ринку необробленої деревини вимагаємо відмінити аукціон з продажу необробленої деревини Київською універсальною біржею , що буде проведений о 8 годині, 27 грудня 2006 року за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, в приміщенні Кіноконцертного залу ЗАТ “Президент-готелю “Київський” (Конгрес-хол), а також припинити дію Наказу № 264 Державного комітету лісового господарства від 30.11.2006 «Щодо вдосконалення механізмів продажу необробленої деревини» .
Вимагаємо повернути умови продажу і купівлі необробленої деревини що існували протягом 2006 року, так як умови продажу були організовані демократично, прозоро і без обмежень і попередніх умов яких не можливо було б виконати.
Вимагаємо відновити дію Наказу Державного комітету лісового господарства України від 19 вересня 2005 року №418 "Про механізми продажу необробленої деревини", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2005 року за №1519/11799.
Ми вважаємо що нинішні умови купівлі необробленої деревини є дискримінаційними до малого і середнього бізнесу і створюють передумови, що мають корупційний характер.
Звертаємо увагу Антимонопольного комітету України на недопустимість таких дій, так як це приведе до монополізації на ринку необробленої деревини і в кінцевому результаті знищення малого та середнього переробника необробленої деревини, та не прогнозованого і несправедливого підвищення цін на необроблену деревину, що в кінцевому результаті вплине на неможливість придбати вироби з деревини вітчизняного товаровиробника, та його не конкурентноспроможність на світовому ринку.
З метою пришвидшення розгляду даних вимог повідомляємо вищезазначені органи про проведення мітингів та страйків.
Вимоги висунуті від деревообробників Рівненської області.
Повідомлення
Державних виконавчих органів Сарненського району про проведення мітингів та зборів
В зв’язку з ситуацією що склалася на ринку необробленої деревини повідомляємо Вас що в разі не виконання наших вимог які вказані в зверненні деревообробників Рівненщини від 21 грудня 2006 року ми залишаємо за собою право вдатися до радикальних дій по захисту своїх інтересів та захисту працюючих членів наших трудових колективів. В разі не виконання наших вимог ми з 17 години 22 грудня 2006 року оголошуємо страйк з блокуванням державних установ та організацій з послідуючим блокуванням транспортних шляхів та сполучень.

21-12-2006 12:53 Рівненщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1166698411.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua