першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Новорічний подарунок "голубому" меру Харкова

25-12-2006 17:52 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1167061935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

25 грудня 2006 р. до Дзержинського районного суду м. Харкова подано позов про визнання недійсними рішень Харківської міської Ради та Харківського міськвиконкому щодо встановлення нових тарифів на централізоване теплопостачання,водопостачання та водовідведення.
В позовній заяві визначено, що нові тарифи встановлені необгрунтовано, без належних розрахунків, при цьому міськрада та міськвиконком порушили одразу велику купу законодавчих актів, а саме - Закони України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни та ціноутворення», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,«Про Антимонопольний комітет України».
При цьому порушені права харків'ян, гарантовані ст.ст. 19, 24, 41, 46-48 Конституції України.
Крім цього в позові зазначається, що вказані рішення підписані особою, яка не мала законних повноважень. Відповідно до Закону України «Про особливості звільнення з посад осіб, які суміщають депутатський мандат з іншими видами діяльності» повноваження мера-регіонала Добкіна М.М. слід вважати припиненими з 9 травня 2006 року, оскільки він протягом 20 днів не склав мандат депутата Верховної Ради України 4 скликання.
Напередодні новорічних та різдвяних свят Добкін М.М. вирішив підвищити свою популярність серед харків'ян дуже гарно відомим засобом - розвісив свою біг-морду з поздоровленнями майже на кожному рекламному щиту: "Поздравляю харьковчан с Новым годом и рождеством!" (схоже, міський голова поздоровлює тільки російськомовних харків'ян). Але ось Вам, Михайлу Марковичу НАШ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК (див. файли)!!!

MsWord document
Позов.doc

86.00 Kb
Позов.JPG

25-12-2006 17:52 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1167061935.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua