першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Врятоване Життя – кращий Новорічний подарунок!

26-12-2006 17:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1167148292.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Наближаються казкові Новорічні Свята!
Свята Надії та Любові, сповнені чарівного передчуття Дива, блиску ялинкових прикрас та щасливих посмішок рідних та друзів!
Рік, що минає, запам’ятався нам яскравими подіями та благородними вчинками, добрими справами та радісними хвилинами… В передсвяткові дні кожен з нас всім серцем прагне зробити цей Світ ще більш досконалим, поспішає приготувати новорічні подарунки і, в глибині душі, сам очікує на появу казкового Діда Мороза!
Саме в ці дні тисячі діточок в нашій країні, затамувавши подих, просять Чарівника – Мороза лише про один – єдиний, але безцінний подарунок … вони мріють отримати у Новому році Надію на Життя!
… Бо, через страшну хворобу, їх маленьке Життя сьогодні цілковито залежить від доброї волі Донорів, які чомусь ніяк не приходять …
Напевно, майбутні Донори просто не знають, що сьогодні на них чекають навіть більше, ніж на казкового Діда Мороза! Чекають хворі дітки та їх рідні, чекають новонароджені немовлята та їх матусі, чекають ті, хто потрапив в тяжку аварію, отримав травми, опіки або невтішний діагноз… Щоб допомогти їм - не потрібні гроші, час, зусилля – варто лише мати щире серце і подарувати частку свого власного їства – свою кров!
Під час Новорічних та Різдвяних Свят кількість Донорів в Україні знижується до критичного рівня! Донорська кров, якої в медичних закладах країни не вистачає постійно – в ці казкові передноворічні дні майже зовсім зникає … не залишаючи Надії …

Саме Ваша кров може врятувати Життя дитині, яка цього потребує!
Саме Ви, ставши Донором, здатні створити справжнє Новорічне Диво!

Всеукраїнська молодіжна організація «СЯЙВО» щиро вітає всіх Донорів нашої країни з Новим 2007 Роком та Різдвом Христовим! А ще всіх, хто у 2006 році залучився до пропаганди безоплатного Донорства крові! І нехай Ваші благородні вчинки у році минулому перетворюються на Ваші здійснені мрії у році наступному!!!
Щасливих Вам Свят!

Отримати детальну інформацію про Програму пропаганди донорства крові «Здай кров – врятуй Життя!» можна на офіційному сайті http:// w w w . s h i n e . o r g . u a
Програма реалізується Всеукраїнською молодіжною організацією «СЯЙВО» за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

26-12-2006 17:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1167148292.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua