першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Переслідування за партійною ознакою

28-12-2006 12:45 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1167302743.html
Версія до друку // Редагувати // СтертиЗбори депутатів місцевих рад Київської області від Української народної партії та представників місцевих виконавчих органів влади прийняли Звернення до Президента України В.ЮЩЕНКА, в якому вказують на масові звільнення представників УНП з органів виконавчої влади.
На переконання учасників зборів, "практично в усіх випадках звільнень кадрові рішення є безпідставними", оскільки вони, зазначено у зверненні, «більше нагадують переслідування за партійною ознакою, - власне за патріотичні почуття». "Указ Президента від 2006 р. "про звільнення Є.ЖОВТЯКА з посади голови Київської ОДА" з плином часу здається все менш обгрунтованим і доцільним, а все більше – одним з епізодів у довгому переліку згаданих безпідставних звільнень "за партійною ознакою"."
У зЗверненні йдеться, що «масовими є такі явища не лише на Київщині, але і в інших областях України», і тому учасники зборів просять Президента «зупинити ці негативні процеси». Як відомо, відбуваються масові звільнення представників УНП з органів виконавчої влади відбуваються, зокрема, на Рівненщині та Черкащині.
Київщина – 11-та область, в якій УНП провела Збори своїх депутатів місцевих рад. Загалом до місцевих Рад в межах України за результатами виборів-2006 від УНП обрано близько 10000 депутатів, з них на Київщині – понад 500. У зібранні, яке відбулося 23 грудня в Києві, в приміщенні «Українського Дому», взяло участь близько 230 делегатів.
У зборах взяли участь лідер УНП Юрій КОСТЕНКО, голова Київської обласної організації УНП, депутат Київської обласної ради Євген ЖОВТЯК, голова фракції УНП в Київській облраді Микола СТЕЛЬМАХ.
Юрій КОСТЕНКО відзначив роль підписаної днями Декларації про відновлення організаційної єдності УНП та НРУ для розвитку національної демократії в Україні та висловив переконання, що наступні вибори будуть за представниками правих сил.
Учасники зібрання ухвалили Звернення до Президента України з приводу кадрової політики, Заяву щодо проблемних питань у сфері регулювання земельних відносин в Україні, Заяву щодо підвищення житлово-комунальних тарифів, а також Програмові засади для спільного обстоювання питань в місцевих радах.
Після зборів для депутатів місцевих рад було проведено семінар-навчання, на якому розглядалися питання роботи депутатів в комісіях, робота з виборцями, важелі впливу депутатів та ряд інших питань.
P.S.
За перевіреною інформацією з джерел Київської ОДА протягом найближчого часу заплановано ще ряд звільнень керівників служб та управлінь обласної адміністрації членів команди Жовтяка.

28-12-2006 12:45 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1167302743.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua