першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Спроба знести пам"ятник борцям за НЕзалежність України

06-01-2007 14:04 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168085057.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Сесія Тернівської райради в м. Кривому Розі 6 січня 2007 року о 10-й годині иала розглянути звернення групи місцевих комуністів про незаконність, на їхню думку, встановлення пам"ятника видатним українцям-патріотам, які боролися за Незалежність України, урочисте відкриття якого відбулося після 16-ї години 4 січня. На гранітному постаменті з півтораметровим хрестом, який виготовило й встановило Тернівське козацтво на кошти патріотів України, викарбувано імена чотирнадцяти видатних українців, серед яких - Степан Бандера, Богдан Хмельницький, Роман Шухевич, Василь Стус, Олена Теліга, Вячеслав Чорновіл та інші. Однак сесія не відбулася, позаяк, за словами голови райради Олександра Розумнюка, не було кворуму. Замість засідання прямо в сесійному залі пройшла імпровізована полеміка між названим посадовцем і головою криворізької організації КУНу Валентиною Кривдою, в ході якої пан Розумнюк сказав, що тут вже працює звіринець, незабаром приїде цирк, а крім того, начебто під самим пам"ятником проходять комунікації - кабель високовольтної електромережі.
Редактор газети "промінь Просвіти"

06-01-2007 14:04 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168085057.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua