першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Шевченко=Лєнiн+чергове китайське попередження (фото)

09-01-2007 08:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168323373.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Канаді знайдена відрізана від пам’ятника голова Шевченка. (див. http://maidan.org.ua/static/narnews/1167883750.html).

Точніше, поліцію про це повідомив сам власник ливарного закладу, який купив її від двох чоловіків по ціні 1.70 дол. за фунт. Сам же відрізаний кавалок важить 170 фунтів і його ледь піднесли двоє дебелих стражів порядку. Поліція ж відразу оцінила кошт зниклої бронзи у 20 000 доларів, в той час як дирекція музею оцінює його вартість у 350 000 доларів.

Одним із перших запевнень поліції після зникнення пам’ятника прозвучало, що Шевченка вкрали виключно з метою зарібку на матеріалі. І як доказ, наводилося, що немає ніяких антиукраїнських написів. (Очевидно, а де ж би їм взятися, коли зникло і саме “тло“ для цього?).

Але як виявилось на знайденій відтятій голові канадського Шевченка на ковнірі пише “Лєнін“. Продовжуючи свій логічний вивід про відсутність написів, браві полісмени висунули версію, що напис якщо і зроблено то все рівно опісля розчленування Шевченка! Мотивом до такого “умозаключення“ мабуть слугує те, що англійською написано трохи з помилкою - "Lennin".

Та найцікавіше є ще інше. Незважаючи на повідомлення про нібито виявлення особи злодія та призначеного йому судового слухання вкінці січня, поза тим далі відкрита гаряча лінія для інформації, а поліція звернулася до... уряду Китаю, з попередженням про можливу доставу зниклої більшої решти пам’ятника до цієї країни!

Про те - чи то китайці сплутали Шевченка з Лєніном, чи то злодій, який згідно рапортів, сам умудрився “стибрити“ багатотонний пам’ятник на своїх двох, і від нічого робити ще й нашкрябав на ньому написи, був неграмотний, або навпаки, добре розумівся в ситуації й тому невипадково назвав його вождем пролєтаріату, а чи то написи були наперед, а при намаганні їх зачистити звалили і самого Шевченка - не повідомляється. Ну що ж, як то кажеться, вічне останнє китайське попередження для діаспори. Хоча де там, до закінчення свят ще далеко! Бо як вирішили на музейному засіданню, відірвавшись від полумисків з голубцями, добре що є хоч голова - будем ту мали з неї бюст! І дивлячись на нього, майбутні правнуки матимуть додатковий шанс пом’янути Кобзаря незлим тихим словом.

http://www.haltonsearch.com/hr/ob/story/3832876p-4434881c.html
http://www.haltonsearch.com/hr/ob/story/3833900p-4436007c.html

На фото:
Віднайдена відрізана Шевченкова голова з написом.

holova.jpg

09-01-2007 08:16 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168323373.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua