першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Знову подарунки від Чернівецького

10-01-2007 16:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168438825.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ще декілька днів назад на деяких будинках Шевченківського району що знаходяться біля метро Політехнічна, з’явилися об’яви, які запрошували пенсіонерів до центру по обслуговуванню самотніх пенсіонерів мікрорайону (або навіть і району). Центр цей знаходиться позаду будинку 28/32 по вул. Ярмоли у колишньому дитячому садку. У зазвичай порожньому дворі сьогодні зранку вишукалась велика черга. Щоб отримати свій набір люди стоять у черзі близько двох годин. Як і у часи передвиборчої компанії, склад набору майже стандартний: кіло цукру, кіло рису, шоколадка, дві банки консервів. Все це у пакетиках з надписом „Блок Леоніда Чернівецького”. На додаток календар з зображенням Чернівецького і газетка з розповідями як гарно він господарює у Києві.
Цікаво, з чого б це така щедрість прокинулась у нашого мера – начеб то і виборів попереду немає? Можливо збирається якісь новий фокус викинути замість підвищення тарифів?

10-01-2007 16:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168438825.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua