першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Перевертні - коррупціонери повертаются до влади.

13-01-2007 14:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168692015.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Боротьба за податкову владу !
Вже минули революційні події в державі, встановилась нова влада в Києві, але ще на місцевому рівні іде боротьба за звільнені крісла. Така участь і чекає податкову систему у Вінницькій області. 1 тому прикро, що колишні посадовці, які своєю працею зганьбили себе в очах громадян і підлеглих, в теперішній час стрімко рвуться знову до влади. На сьогоднішній день вони стверджують, що постраждали при старій владі, а коли були на посадах, то з їх слів все робили, задля того щоб скомпрометувати стару владу. Брали хабарі, вирішували власні проблеми за рахунок державних інтересів, створювали власні імперії бізнесу, яку прикривали своїм посадовим положенням.
До цієї когорти і відноситься відомий колишній податківець -корупціоиер Мазур Геннадій Федорович, а зараз в.о. голови СТОВ ім.Б.Хмельницького с.Четвертинівка Тростянецького району, який шукаючи посібників у новій владі пробивається на крісло голови ДПА у Вінницькій області. Йому було мало посади начальника ДПІ Тростянецького району у Вінницькій області, за час якої створив собі економічне підґрунтя з несплатою ним контрольованих податків до бюджету. Який, за хабарі був поставлений головою ДПА Івано-Франківської області в 2002 році, та бідняга там допрацювався до того, що 2003 році була порушена кримінальна справа за зловживання службовим положенням, де він змушений був піти з цієї посади.
За час своєї праці в податкових органах він зумів наладити бізнес для своєї сім'ї в Тростяиецькому районі та у м.Івано-Франківському.
1. Володіє магазином "Золото" в м.Тростянець, вул.Леніна 31 та магазином
'"Золото"' в м.Івано-Франківськ вул..Стуса-31, які оформлені на дружину.
2. Являється засновником та співвласником "Аптека" в центральній лікарні
м.Тростянець, ТОВ "Тростянець-Хліб", кафе-бар "Спотикач", ресторан
"Консорціум", оптова база "Гурманія", ТОВ "Ободівка - паркет", меблевий
магазин, ЗАТ "Тростянець зернова компанія".
В податковій міліції ще залишається родич колишнього губернатора Вінниччини Калетніка, це - заступник голови ДПА, начальник слідчого відділу Кубай Роман Миколайович, який підтримує також призначення Мазура головою ДПА, вони багато ще справ начудили б для свого збагачення при новій владі, хто їх міг би контролювати.
Ми підтримуємо сказане губернатором Вінницької області Олександром Домбровським, що не повинні залишитись на своїх посадах ті вчорашні хабарники і корупціонери, через яких вінничани зненавиділи владу, продовжували дратувати народ, залишаючись на своїх посадах, щоб далі зловживати владою. Цьому ми маємо покласти кран, всі разом, всією громадою, а замість корупціонерів повинні прийти професіонали, чесні посадовці.
Колектив податкової інспекції ДПА у Вінницькій області.

Хто повертається!
Ми, працівники податкової інспекції Вінницької області отримали інформацію, про те, що для боротьби з корупцією податкові адміністрації у Вінницькій області повертається на роботу в корупційний відділ ДПА колишні працівники, а нині пенсіонери, які за часів режиму Кучми були заплямовані в корупційних діяннях. А це, Яцик Володимир Іванович, колишній заступник начальника податкової міліції, який за часів своєї роботи придбав на ім'я своєї дружини в с. Вороновиця млин та підприємство по виготовленню поліетиленової продукції, активно співпрацював з колишнім губернатором Вінниччини Григорієм Калетніком, який мав частку прибутку в фірмі "Джем", яка займалась реалізацією сфальсифікованої горілчаної продукції, засновник також колишній співробітник податкової міліції Шлінчук Юрій Іванович. З лобіювання Калетніка через дану фірму реалізовувалась горілка "Сотка". Знаходячись при посаді, Яцик В.І. всіляко стримував перевірки на даній фірмі, чим самим давав можливість порушникам закону мати надприбутки не сплачуючи в казну держави ні копійки, а переділювати кошти між собою.
Друга особа, це Погорелюк Юрій Миколайович, колишній співробітник УБОЗ у Вінницькій області, який був змушений весною 2004 року перейти на роботу в Одеську митницю, де начальник митниці Калетнік Ігор, син колишнього губернатора Вінницької області. За час роботи у Вінницькому УБОЗі, це приблизно 4 роки, він придбав собі приватний будинок у м.Вінниці по вул.Пирогова, за 60 тисяч доларів, купив собі та дружині автомобілі, не за один десяток тисяч доларів США. Його добре пам'ятають підприємці Вінниччини з негативної сторони за перевірки їх діяльності та вирішення питань за надані хабарі. Підрозділ, яким керував Погорелюк, навмисно з корисних мотивів здійснювали перевірки підприємств і за винагороду закривали кримінальні справи за знайдені порушення. Таку інформацію можливо отримати коли здійснити перевірку діяльності підрозділу Погорелюка за час його керування. Також він відзначився на Одеській митниці.
Колектив податкової інспекції Вінницької області

Ющенко В.А.
Ми, співробітники Державної Податкової Адміністрації у Вінницькій області. висловлюємо глибоке обурення з приводу призначення тимчасового виконуючого обов'язки голови ДПА у Вінницькій області, нинішнього заступника голови Кривицького Віктора Броніславовича.
Відомо, що Кривіцьшй В.Б. під час виборів президента України, був заступником начальника штабу у Вінницькій області від кандидата в президенти Януковича В.Ф.. та актинію займався агітацією в його підтримку, примушував підприємців перераховувати кошти на рахунок штабу Януковича, з подальшою обналічкою цих коштів, для підкупу «потрібних» людей, структур.
Також, в період своєї роботи на посаді начальника ДПІ м. Вінниці в період з 2000 по теперішній час за винагороди, сприяє кримінальним структурам міста в ухиленні від сплати податків в великих розмірах в обхід держави, та отримання ПДВ за рахунок підроблених документів. Так, нам відомо його зв'язки з бізнесменом Назаровим Ельдаром, фірма «Ель-Тур», яка з Туреччини контрабандним шляхом ввозила та ввозить на територію України крам, занижуючи їх фактурну вартість. Ще, в 2000 році Кривіцький В.Б., особисто надавав різні «послуги» підприємцю Щетиніну С.М, в отримані кредитів в банках Вінниччини, які понині не виплачені державі, такими фірмами, як «Содас» та «Ода». Вказані кредитні гроші були з Кривіцьким В.Б, обналіченні та розподілені між собою. А Кривіцький В.Б. своїм підлеглим забороняє проводити перевірки їх діяльності, чим сприяв фірмі «Ель-Тур» незаконного збагачення.
Пан Кривіцький із отриманих коштів, придбав у власне користування автомобіль «Хонда». та будує по вул.. Л.Українки у м. Вінниці « злиденну хатину».
Вказані особи раніше мали тісні зв'язки з колишнім першім заступником міністра, начальником головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, а потім начальником слідчого управління ДПА України Джигою. Таким чином Джига сприяв Кривіцькому в підвищені в посаді, що привело його в 2002 році на посаду голови ДПА у Кіровоградській області, звідки свою діяльність розпочинав сумнозвісний генерал міліції Кравченко, друг Джиги.
На вказаній посаді славетний податківець «потрудився» аж два місяці, звідки був ганебно вигнаний. Після цього в супереч всім законам в ДПА у Вінницькій області його «криша» персонально виділила йому нову посаду, заступника голови ДПА по збору грошей. та «кришувані» потрібних для виборів Януковича, бізнесменів, дана посада не значилась в штатному розкладі ДПА.
Нам в цьому не зручно признаватися, але наш начальник Кривіцький В.Б., мас інтимні стосунки з молодими людьми його статі, тобто «хлопчиками-підлітками», про іде в ДПА знають всі. .
Попереджуємо, що в разі призначення Головою ДПА у Вінницькій області Кривіцького Віктора Броніславовича, ми заявляємо, що не будемо виходити на роботу, блокувати приміщення ДПА, обласної адміністрації.
Ганьба владі, яка призначає на такі посади заплямованих себе керівників.
Колектив податкової адміністрації у Вінницькій області.

13-01-2007 14:40 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1168692015.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua