першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ХОО партії ХДС проти релігійних та національних конфліктів

17-01-2007 15:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1169039271.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Заборона Харківськими міським головою Українській Автокефальній Православній Церкві освячувати воду на свято Богоявлення на користь лише Українській Православній Церкві (МП) – це перший крок до релігійного конфлікту. Харків, як під час режиму комуністів, так і під час режиму «кучмістів» вважався мирним містом. Проте, тільки під час головування Михайла Добкіна та Геннадія Кернеса відбуваються такі жахливі речі як:
- масові бійки на вул. Клочківській,
- зародження національний конфлікту навколо пам’ятника воїнів УПА;
- ініціація релігійного конфлікту щодо надання переваг окремим релігійним громадам за рахунок інших.
ХОО ХДС глибоко стурбована таким станом речей в Харкові та засуджує відповідну політику Харківської міської влади на чолі із партією Регіонів.
Не можна жодній політичній силі, а Михайло Добкін та Геннадій Кернес представляють, саме, партію Регіонів, прикривати власні провали у житлово-комунальній та інших сферах управління містом шляхом відвертання уваги мешканців на національні та релігійні конфлікти або на бандитську навалу на Харків’ян.
ХОО ХДС закликає всі політичні та громадські сили засудити політику конфліктів, яка нав’язується Харків’янам та власною активною позицією не допустити соціального вибуху в Харкові.

http;//hds-kharkiv.org.ua

17-01-2007 15:07 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1169039271.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua