першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Масові звільнення за... борги по житлу

01-02-2007 22:47 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170362831.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В Кривому Розі за особистою вказівкою мера масово звільняють з роботи всіх, у кого є борги за житлово-комунальні послуги та особбливо тих, хто платить сам, ане перераховує через бухгалтерію підприємства, а також їх керівників. Фактично почався терор. За наказом влади заборонено брати до уваги судові рішення про 3-річний термін щодо стягування боргів, всі керівники щоденно подають звіт про зменшення заборгованості, у кого вона є - звільняються з роботи, в тому числі керівники тих підприємств, де працюють боржники. При чому, це стосується практично виключно шкіл, дитсадків та лікарень.
7 лютого відбудеться чергове засідання міськвконкому,люди з жахом чекають.Мер Юрій Любоненко відкрито заявив в пресі,що до березня всі, хто має борги, будуть звільнені з роботи. Працівники міськвиконкому і райвиконкомів частково звільняються,дехто терміново змінює прописку. На минулому засіданні показово звільнили завідувачку дитсадочком за те, що (увага!!!) не всі працівники платили квартирну плату через бухгалтерію!!!! Мер кинув фразу начальнику відділу освіти: "Лопатнюк! Чтоб завтра её здесь не было!!!"
Страх панує і беззаконня на Криворіжжі...
І це ще не виборча кампанія!
Приїхав би хтось з вас 7 числа на засідання міськвиконкому, та й побачив би все сам...
Веселі браття, часи настали......

01-02-2007 22:47 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170362831.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua