першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Миргородський дерибан на два з половиною мільйони

04-02-2007 15:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170596882.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Пройшло ТРИ МІСЯЦІ, як в курортному Миргороді інспектором держбудконтролю ЗАБОРОНЕНО експлуатацію Миргородської СШ №1 (припис №160А-Д від 25.10.2006 р.). Причина – приміщення недобудоване, не прийняте в експлуатацію, бо кошти в сумі 2,5 млн. грн. витрачені не за цільовим призначенням. Їх направили на … реконструкцію старого приміщення школи під мерію.

Згідно вказівки МВС України №21087/КБ від 12.08.05 Миргородським УБОЗ проведено перевірку, яка встановила ознаки злочину в діях посадових осіб, а ревізії, проведені в кінці 2006 р. спеціалістами Полтавського обласного та Миргородського міськрайонного КРУ підтвердили нецільове використання коштів державного бюджету.

Майже ДВА МІСЯЦІ матеріали щодо порушення кримінальної справи відносно посадових осіб Миргородського міськвиконкому по 4-х статтях КК чекають рішення обласної прокуратури.
Жителі Миргорода вже звикли до численних порушень міською владою законів стосовно приватизації, продажу земельних ділянок і т.д. та відсутності реагування правоохоронних органів на такі дії. «Непотопляемый» мер Паутов витримав акції громадськості з метою привернути увагу МВС навіть тоді, коли в 2005 р. факти його «діяльності» були передані особисто в руки Президенту під час його перебування на Сорочинському Ярмарку. Попри особистий контроль найвищих посадовців жодна волосинка не впала з чола Паутова. Це значно "зміцнило" його "авторитет" та "авторитет" його команди. Та чи зміцнило це авторитет правоохоронних органів та прокуратури?

То ж сьогодні, коли громадськості міста ще не відомо про резонансний факт, а діти продовжують навчатися в школі, яка, не дай Господь, може в любу секунду обвалитися, як це сталося в двох російських школах, настав час подумати, а хто ж несе відповідальність за все те, що відбуається в Миргороді? І по чиїй волі матеріали про порушення кримінальних справ проти посадовців миргородської міськради так і не доводяться до завершення, а "технічно" перемелюються у відмовні справи?

Валерій Сила

04-02-2007 15:48 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170596882.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua