першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Призначений відповідальний за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ

05-02-2007 11:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170666313.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Правління ХДМУ призначило Віктора Андрусіва відповідальним за ідеологічно-виховну роботу в організації. До кола основних повноважень новопризначеного входитиме підготовка заходів, що пов’язані з:

- поширенням цінностей Християнської-демократії в молодіжному середовищі України;

- національно-патріотичним вихованням членів організації;

- ознайомленням членів ХДМУ з історичною та культурною спадщиною України.

«Віктор Андрусів політолог, молодий науковець, громадський діяч. Він гармонійно і швидко інтегрувався в колектив, активно долучився до роботи ХДМУ. З іншого боку, останній час ми потребували людини, яка мала б високий рівень обізнаності в політичних науках. Віктор, аспірант, без 10 хвилин кандидат політичних наук. Якщо й надалі Віктор приділятиме значної уваги роботі в межах організації, переконаний, він матиме всі підстави на наступному З'їзді ХДМУ бути обраним до складу Правління організації. Я впевнений, що своєю енергією Віктор підсилить роботу Християнсько-демократичної молоді України.», - прокоментував призначення Голова ВМГО ХДМУ Василь Гацько.
http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news84

05-02-2007 11:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170666313.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua