першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Зробимо Шевченківську премію народною!

06-02-2007 15:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170767685.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Нам незрозуміла процедура обрання лауреатів Національної премії в закритому колі. Національна премія - справа Нації, а не двадцяти її представників. Ми не критикуватимемо усіх членів комісії, ми не тішимося позицією тих, хто відмовляється від номінації (бо нерідко відмовляються і від України), ми поважаємо тих, кого раніше обрали справедливо, але ми повертаємо собі право визначати - хто гідний від імені української нації - опинитися у світлі Тарасової постаті.

Це для нас, українців, Тарас - Святий Пророк. І тільки нам визначати, хто гідний носити ім'я його послідовника. Ми започатковуємо народну Шевченківську премію, де визначатимемо лауреатів його премії і героїв нашої нації і землі, а не їхнього клану і території.

В наших силах перетворити Шевченківську премію на відзнаку дійсно національну, якою нагороджують творчі вершини Української Нації. І це можемо зробити ми - активні громадяни, яким небайдужа доля України. Варто згадати вдалі акції на підтримку Тараса Зеленяка, "Кіно-переклад" або ж голосування за "Книжку року" на ВВС, в яких українці проявили себе як згуртована сила.

Це наш Тарас. Це наша війна і це наші Герої.

Голосуймо: www.taras.co.ua

06-02-2007 15:14 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170767685.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua