першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дотримання прав дитини на Кіровоградшині

07-02-2007 10:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170835480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дитяча екологічна громадська організація "Флора" м. Кіровоград проводила дослідження дотримання прав дитини в регіоні при фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії посольства США.

В рамках цього проекту багато чого робилось вперше на Кіровоградщині. Вперше за роки незалежності було проведено дослідження дотримання прав дитини в регіоні, зібрані дані систематизовані та оприлюдненні.

6 лютого 2007 року в Кіровограді відбулась обласна конференція "Проблеми дотримання прав дитини на Кіровоградщині". На конференції представники громадських організації, органів влади, журналісти, мали змогу ознайомитися зі звітом про дотримання прав дитини в регіоні, напрацювати власні рекомендації для органів влади задля покращення ситуації в області, щодо забезпечення прав та свобод дитини.

В роботі конференції взяти участь представники обласної державної адміністрації, районих державних адміністрації, райних служб в справах сім"ї та молоді, в справах неповнолітніх. Це було вперше для Кіровоградщини, коли в заході, організованому громадською організацією взяли участь делегації з районів області, та же такого рівня.

Активно включились в роботу конференції представники громадських організації невеликих міст та сіл області. Вони мали можливість реально побачити, що громадська організація може працювати та досягати певних результатів, що до думки громади прислухаються, що можна налагодити контакт з регіональними органами влади. Всі матеріали конференції будуть систематизовані та опубліковані.

07-02-2007 10:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170835480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua