першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У скільки обійдеться Львову спокій на душі Одухи?

07-02-2007 20:11 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170871889.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадянська мережа ОПОРА обурена позицією першого заступника міського голови М. Одухи щодо врегулювання проблеми зі встановленням необґрунтованих тарифів на теплопостачання та підігрів води.
У своєму коментарі Львівському порталу Перший заступник градоначальника озвучив не лише свої життєві позиції і мрії щодо спокою, але й методи, якими діяла міська влада, і які, вочевидь, в особі Одухи, не збирається найближчим часом міняти — а саме, використовувати політику доконаних фактів та зневажати позицію львівської громади.
ОПОРА нагадує Першому заступнику міського голови, що публічні заяви про те, що міською владою ігнорувалася й надалі ігноруватиметься Закон, думка громади, базові принципи демократії та засади професіоналізму рано чи пізно, але матимуть своїм наслідком політичну відповідальність.
Демократичні норми передбачають виконання вимог закону, а не маніпулювання ними на догоду окремим інтересам чи непрофесійності чиновників. ГМ ОПОРА наголошує, що процес прийняття нових тарифів відбувався з порушенням процедурних вимог, при ігноруванні рішень громадських слухань, а міськвиконком і міський голова протягом чотирьох місяців не можуть обґрунтувати ані львів'янам, ані депутатському корпусу доцільності прийняття саме такого рішення щодо тарифів.
ГМ ОПОРА запитує у пана М. Одухи: скільки львів'яни повинні платити за його душевний спокій?
Минулорічні події довкола незаконного будівельного втручання на пл. Ринок та ряді інших об'єктів обійшлися місту у 120 мільйонів бюджетних гривень, використаних фактично на руйнацію архітектурної спадщини національного рівня, а не на її реставрацію та збереження.
Цьогорічний спокій пана Одухи вимірюється у мільйони витрат із кишень львів'ян, яким нав'язують нові тарифи, абсолютно не намагаючись обґрунтовувати свою позицію.
Також спокій пана Одухи і всієї міської влади вже два місяці не дозволяє львів'янам повернути назад переплачені через незаконно підвищені від жовтня 2005 року тарифи на водопостачання та водовідведення кошти: міська влада преспокійно ігнорує вже не тільки думку громадськості, а й судові рішення.Прес-центр ЛП ГМ ОПОРА
Ірина Швець — 8 (063) 6286840Довідка:

Микола Одуха, заступник міського голови: «У питанні тарифів не потрібно підіймати політичний щит»

06 лютого 2007 15:37
«У місті хочуть піти на відміну двоставкового тарифу на теплопостачання. Однак запропонований сьогодні шлях вирішення питання нагадує минулорічні події. Цілий 2006 рік місто мітингувало щодо питання реконструкції площі Ринок, але ми зробили все необхідне. Хоч, можливо, і не до кінця задоволені своєю роботою, однак ми прийняли гостей на День міста і все пройшло добре.
Сьогодні потрібен спокій у вирішенні цього питання. Непотрібно підіймати політичний щит в проблемі тарифів».


Львівський портал

07-02-2007 20:11 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1170871889.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua