першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

зловживання

12-02-2007 17:23 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171293806.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Гроші не пахнуть

Сільський голова села Довжик Чернігівського району Чернігівської області, соціаліст - Володимир Бондаренко перетворився із задоволеного, успішного чоловіка на звинуваченого у хабарництві та зловживанні службовим становищем у власних інтересах.
Володимир Іванович Бондаренко – посадова особа місцевого самоврядування 8 рангу, 4 категорії затриманий працівниками в своєму службовому кабінеті, саме в той момент, коли йому щойно вручили конверта з 1000 доларів США. Сільський голова від Соціалістичної партії нехтуючи довірою жителів села, використовуючи своє службове становище з метою власного збагачення вимагав і одержав хабар у розмірі близько двох посадових окладів. Ця сума була витребувана корупціонером від приватного підприємця з гарантію допомогти у позитивному вирішенні питання про довгострокову оренду земельної ділянки строком на 49 років для будівництва магазину та прискорення процедури прийняття рішення сесією місцевої Ради щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації по відведенню земельної ділянки. Будівництво магазину на території села потребувало погодження із сільрадою, думка якої, звичайно неабияким чином залежить від прихильності голови.
54-річний Володимир Іванович Бондаренко обраний сільським головою села Довжик Чернігівського району у квітні минулого року від Соціалістичної партії України.
За повідомленням ЦЗГ УМВС області від 8 лютого цього року, - кримінальну справу проти хабарника порушило управління по боротьбі із організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області. Поки триває слідство і вирішується питання подальшого перебування в органах місцевого самоврядування громадянина Бондаренка та чи єдиний це факт зловживання та порушення, виконання обов’язків сільського голови здійснює секретар ради Ніна Курило.
Прикрий факт зловживання службовим становищем соціалістом навряд чи сумісний з подальшим виконанням Володимиром Бондаренком делегованих йому повноважень жителями села Довжик. За умови, що справа буде розслідуватися об’єктивно та без втручання високих посадових міліцейських чиновників, однопартійців Бондаренка, на сільчан, скоріше за все, чекають нові вибори голови.Іван Аськин

12-02-2007 17:23 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171293806.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua