першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Форум гендерних ініціатив

12-02-2007 19:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171300721.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

9 лютого .2007 року в «зеленому залі» будинку обласної державної адміністрації полтавська спілка жінок «Чураївна», Координаційна рада з питань гендерної політики та проблем сім’ї провели обласний «Форум гендерних ініціатив».

Метою проведення Форуму стало підбиття підсумків річного проекту «Активізація участі жіноцтва Полтавщини в суспільних процесах», який здійснювала спілка жінок «Чураївна» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та обговорення проекту регіональної програми, спрямованої на виконання «Державної програми з утвердження ґендерно ї рівності в українському суспільстві на період до 2010 року».
На Форум були запрошені лідери організацій громадянського суспільства, депутати місцевих рад, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесових структур, ЗМІ. Всього в Форумі взяло участь більше 250 чоловік.

Програма Форуму передбачала проведення пленарного засідання, підведення підсумків конкурсу та нагородження журналістів області за кращі публікації на тему протидії торгівлі людьми та запобігання домашнього насильства, проведення майстер –класів на теми: «гендер і економічний розвиток», «гендер і репродуктивне здоров’я», «питання формування гендерних стереотипів в ЗМІ та суспільстві», «соціальні аспекти гендерного насильства», а також тренінг для жінок –депутаток «Розвиток локальної демократії – шлях до успішного вирішення соціально-економічних проблем регіону».
Учасники Форуму заповнили анкети, які стали джерелом для аналізу суспільних поглядів на гендерні процеси, які відбуваються в області. .

Захід здійснювався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, обласної державної адміністрації та обласної ради.

12-02-2007 19:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171300721.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua