першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

“Хресною ходою” – по Дену Брауну

13-02-2007 20:54 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171392884.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

“Хресною ходою” ударили по Дену Брауну, авторові роману “Код да Вінчі”, 13 лютого конотопчани. Вони пройшли від Вознесенської церкви до міського суду, щоб подати позовні заяви до Міністерства культури і туризму та до Генеральної прокуратури України за потурання поширенню книжки, яка ображає почуття християн.
У цій акції брали участь 30 осіб. Про неї завчасно було інформовано місцеву владу й правоохоронні органи, та для працівників суду поява під стінами людей із хрестами й хоругвами стала несподіваною. Із подібними заявами й атрибутикою до них ще ніхто не являвся. А тому двері суду виявилися зачиненими. Охоронець пояснив, що для позовних заяв є чітко визначені дні – понеділок та четвер. Прийшлі не сперечалися і, поспівавши церковних пісень, розійшлися по домівках. Ініціатори “хресної ходи” позовні заяви до суду надішлють поштою.
Хоч “хресна хода” відбулася з благословення єпископа Конотопська і Глухівського Інокентія (УПЦ Московського патріархату), хоч розпочалася вона від центральної міської церкви, жоден конотопський священик до неї не приєднався, перетворивши цим самим захід на звичайну демонстрацію. Підупала, мабуть, дисципліна у пасторських рядах. Або священики не захотіли зв’язуватися з активістами Союзу православних громадян України. Сергій Пугачов, один з організаторів демонстрації, сказав: “Хода спрямована проти поневолення слугами Сатани святої Русі православної”. Слуги Сатани, за його словами, – це масони. А ще Петро Порошенко, на кондитерській фабриці якого випускають цукерки в обгортках із зображенням хреста.
Микола Пацак

13-02-2007 20:54 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171392884.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua