першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Акція «ЖКГ — ТРУБА» в Кривому Розі

14-02-2007 22:46 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171486014.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 лютого 2007 року о 12.00 під стінами Криворізької міської ради відбулася акція «ЖКГ — ТРУБА», що стала початком кампанії "Країна відповідальних власників" у нашому місті. Під час дійства активісти Криворізького представництва Громадянської мережі ОПОРА розклали символічну 10-метрову трубу і спробували розібратися, чи є світло в кінці житлово-комунального тунелю.

Непрозоре та необґрунтоване затвердження тарифів, ігнорування регуляторного впливу різкого стрибка цін на ЖК-послуги з боку влади та низька платоспроможність населення є однією з причин кризи у житлово-комунальному секторі. Тому сміливо заявляємо: „ЖКГ – ТРУБА!”

Труба є символом вкидання грошей населення в „нікуди” та, одночасно, того тунелю, в кінці якого є шанс побачити проблиски світла надії.

Житлово-комунальна політика в Україні потребує системних змін, які полягають у формуванні ефективної структури житлового фонду, застосування принципів публічності та переході до ринкових розрахунків за житлово-комунальні послуги.

З метою сприяння впровадженню принципів публічності діяльності агентів сектора приватної власності та житлово-комунального господарства Громадянська мережа ОПОРА розпочала кампанію "Країна відповідальних власників".

14-02-2007 22:46 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171486014.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua