першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Голова ХДМУ зустрівся з європарламентарем Вітаутасом Ландсбергіс

15-02-2007 17:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171553024.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14 лютого в Страсбурзі (Франція) відбулася зустріч Голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації Християнсько-демократична молодь України Василя Гацька з депутатом Європейського парламенту, представником EPP-ED Group (Група Європейської Народної Партії (Християнські демократи) – Європейські Демократи) з Литви Вітаутасом Ландсбергісом (Vytautas LANDSBERGIS).

Пан Ландсбергіс є членом Правління EPP-ED Group (Група Європейської Народної Партії (Християнські демократи) – Європейські Демократи), Комітету Закордонних справ ЄП, Комітету з питань Безпеки та оборони ЄП та Віце-головою Міжпарламентської делегації Європейського Парламенту з питань Вірменії, Азербайджану та Грузії.

В процесі зустрічі були обговорені питання пов’язані з системою колективної безпеки в євроатлантичному просторі, перспективами вступу України в НАТО, статусом Косова, сепаратизмом в Грузії та Молдові.Довідково:

Молодь Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP) - є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон. Заснована в 1997 році.

Європейська Народна Партія (European People's Party (EPP) - є найбільшою загальноєвропейською партію Європи.

Європейська Народна Партія:

- об’єднує 69 правоцентристських партій-членів з 37 країн;

- має 16 керівників урядів (10 в ЄС + 6 в країнах, що не є членами ЄС);

- 9 Єврокомісарів (включаючи Президента Європейської комісії);

- має найбільшу Групу в Європейському Парламенті, яка включає 264 європарламентаря.

ХДМУ є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP) з 1998 року.

ХДМУ є однією з не багатьох молодіжних організацій Центральної та Східної Європи, які мали (мають) представників в керівних органах YEPP. Так, у 2004 році Галина Фоменченко, яка на час обрання обіймала посаду Міжнародного Секретаря організації, стала Віце-президентом цієї впливової міжнародної молодіжної платформи Європи, де й по сьогодні представляє інтереси ХДМУ та української молоді.


http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news92

15-02-2007 17:23 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171553024.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua