першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хмельницькі БЮТівці продовжують грати роль "тарифних катів"

16-02-2007 16:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171636611.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всупереч заявам свого лідера Юлії Тимошенко, хмельницька "БЮТівська" міська влада затято відстоює самими ж влаштоване грабіжницьке підвищення тарифів.
На сьогоднішній сесії Хмельницької міськради, більшість у якій належить представникам БЮТу, депутати відмовились поставити у порядок денний пропозицію фракції "Блок Миколи Приступи" про скасування рішень виконкому щодо підвищення тарифів. Також "народні обранці" відмовились провести з цього питання поіменне голосування, аби народ не знав своїх "героїв" в обличчя.

На початку сесії голова фракції БМП Микола Приступа виступив з заявою:

=================

"Нашою фракцією було ініційовано створення комісії по перевірці економічної обгрунтованості підвищення тарифів на тепло- і водопостачання та послуги по обслуговуванню будинків.

Те, що на відміну від попередніх років хмельничани зустріли це підвищення без пікетів і мітингів, ні в якому разі не означає, що люди спокійно погодились на майже т! риразове зростання житлово-комунальних витрат.
На минулій сесії всі ми чули повідомлення про так звані висновки комісії, і всі знаємо, як вона працювала, хто був включений до її складу. Однак зосередити Вашу увагу хочу на наступному.

Ви, шановний міський голова і практично вся Ваша команда є представниками Блоку Юлії Тимошенко, більшість депутатів також представляють саме цю політичну силу.
На всіх рівнях лідер БЮТу, голова партії “Батьківщина”, народний депутат України Юлія Володимирівна Тимошенко заявляє про те, що необхідно зменшити тарифи до того рівня, який люди в змозі проплачувати по відношенню до рівня їх заробітної плати. А нездатних платити є ні багато, ні мало – 88 відсотків жителів країни.

“Людям, яким сьогодні встановили плату за житлово-комунальні послуги на рівні доходів їх родини, – ніякий патерналізм не допоможе, щоб їх з цього врятувати. Тому що при владі сьогодні на жаль знаходяться не патерналісти, хоча б частковій мірі, а знаходять! ся просто кати, російською мовою - це палачі”. Саме так, а не ! інакше, називає ініціаторів підвищення тарифів Юлія Тимошенко. Далі вона заявляє: “Я хочу, щоб при владі не були кати, а щоб були нормальні політики, які можуть спрогнозувати можливості людей і які можуть задати людям правила гри, з якими вони здатні впоратися”.

Відносно тих, кого Юлія Володимирівна назвала катами – я не можу і не хочу персонально уточнювати. Вам же, шановний Сергій Іванович, як міському голові, якого підтримав БЮТ, слід об’єктивно визнати, хто із членів призначеної Вами БЮТівської команди мусить відповідати за дії, які йдуть врозріз із соціально-економічною лінією Вашої політичної сили.

Депутатська фракція “Блок Миколи Приступи” повністю підтримує позицію Юлії Тимошенко щодо приведення житлово-комунальних тарифів у відповідність до платоспроможності жителів, тобто щоб вони піднімались не більше, аніж піднімається середня заробітна плата.

Як ініціатори створення комісії по перевірці економічного обгрунтування тарифів, ми вносимо пропозицію: в! ідмінити рішення міськвиконкому щодо підвищення тарифів на тепло- і водопостачання та водовідведення, обслуговування житлових будинків і прибудинкових територій.

Прошу цю пропозицію внести до порядку денного сьогоднішньої сесії і поставити її на поіменне голосування."

==================

Однак, як було сказано вище, навіть у постановці цього питання у порядок денний міськрадою відмовлено. У прямому ефірі ICTV та 1+1 Юлія Тимошенко заявила: "Ми абсолютно всіх депутатів повідомили, що якщо вони не голосують за зниження тарифів, то до побачення..." і "люди не хочуть бачити таких безвідповідальних посадовців на цих посадах".

Публічно заявляючи про те, що "БЮТ взяв на себе всю повноту відповідальності за стан справ у місті", на ділі хмельницькі представники цієї політичної сили діють протилежно позиції свого партійного лідера. Цікаво, чим вони будуть це пояснювати, коли у рамках всеукраїнського туру Ю.В.Тимошенко дійде черга до Хмельницького?

На місто чекає багато парадоксів...

16-02-2007 16:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171636611.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua