першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Голова ХДМУ зустрівся з членом Правління Панєвропейського Союзу

19-02-2007 00:03 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171836236.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Голова ВМГО ХДМУ Василь Гацько зустрівся з членом Правління Панєвропейського Союзу п. Берндом ПосселтомГолова Всеукраїнської молодіжної громадської організації Християнсько-демократична молодь України Василь Гацько зустрівся з членом Правління Панєвропейського Союзу, депутатом Європейського парламенту, представником EPP-ED Group (Група Європейської Народної Партії (Християнські демократи) – Європейські Демократи) п. Берндом Посселтом (Bernd POSSELT).

"Ми маємо вже понад півторарічну історію співпраці з Панєвропейським Союзом, делегати від нашої організації постійно беруть участь в заходах, які проводить це загальноєвропейське об'єднання. Окрім того, в січні цього року в Австрії ми успішно презентували представникам керівних органів Панєвропейського Союзу концепцію поширення ідей Об'єднаної Європи на території нашої країни. Сьогодні ми поступово наближаємося до створення представництва цієї міжнародної організації в нашій країні. Саме в цьому контексті відбувалася зустріч з паном Берндом Посселтом, який під час зустрічі запевнив у своїй підтримці нашої ініціативи. Вже найближчим часом будуть проведені зустрічі з іншими представниками керівних органів Панєвропейського Союзу, серед них з Генеральним Секретарем цієї організації Жерардом Букановським", - прокоментував зустріч Голова ВМГО ХДМУ, Василь Гацько.

Зустріч відбулася у Страсбурзі (Франція).

Довідково:

Європейська Народна Партія (European People's Party (EPP) - є найбільшою загальноєвропейською партію Європи.

Європейська Народна Партія:

- об’єднує 69 правоцентристських партій-членів з 37 країн;

- має 16 керівників урядів (10 в ЄС + 6 в країнах, що не є членами ЄС);

- 9 Єврокомісарів (включаючи Президента Європейської комісії);

- має найбільшу Групу в Європейському Парламенті, яка включає 264 європарламентаря.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news97

19-02-2007 00:03 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171836236.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua