першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Кривому Розі відновлено роботу Асоціації демократичних сил

19-02-2007 23:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171920390.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про асоціацію розповідає її голова Любов Балабат.
Передусім історія нашої Асоціації. На початку 90-х національно демократичні сили в Кривому Розі були разом. Спочатку в Просвіті, згодом у Русі. Спільно проводили акції, заходи. Потім розпочався розподіл на політичні партії. Він був започаткований нагорі і поступово цей процес дійшов і до нас. Ми розійшлися по різних політичних партіях. Але в нашому місті завжди була велика потреба в об'єднанні зусиль. Тому ми прийшли до необхідності створення Асоціації національно-демократичних сил. Декілька років нам вдавалося працювати спільно. Але з наближенням чергових виборів спільна робота ставала проблемною в силу різних інтересів політичних партій.
Зараз, коли в Україні критична ситуація, національних демократів майже немає при владі. Ні в місцевих органах влади ні у Верховній раді. Про виконавчі структури взагалі й мови немає. Є лише окремі вкраплення в перерахованих структурах, але вони не впливають на загальну ситуацію.
Тому назріла необхідність поновити нашу асоціацію. 16.02.07 відбулася нарада, метою якої було поновлення спільної діяльності в Асоціації. На порядку денному було два питання. Про відновлення в Кривому Розі асоціації національно-демократичних сил та про участь у заходах щодо проведення референдуму про розпуск міської ради. Були присутні дев’ять організацій. По першому питанню з дев'яти вісім проголосувало за і одна організація, „Просвіта”, вирішить це питання на своїх зборах. По другому питанню всі присутні підтримали ініціативу депутатів міськради: Балабат Любов Миколаївни, Бірюкова Олександра Валерійовича, Романенка Юрія Васильовича, Латуринського Леоніда Григоровича. Ці депутати зараз є позапартійні, позафракційні, усі пройшли за списками БЮТ. Проте діючі депутати із фракції БЮТ є абсолютно пасивні до всіх питань які ми порушували, включно із пропозицією про накладення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги. Тобто, з питання тарифів депутати від БЮТ не голосували, природно, що не голосували й депутати від ПРУ (48 депутатів з 90 належать до ПРУ). Ми маємо намір на сесії, що відбудеться 28 лютого знову підняти питання про мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги, про створення комісії, яка мала б встановити, які насправді маємо платити гроші. Якщо наша ініціатива не знайде підтримки, то ми будемо ініціювати референдум з розпуску міськради.
Розглядалися також організаційні питання. Було затверджено положення про організацію та обрано керівника. До складу асоціації увійшли Народний рух України, Українська народна партія, УРП „Собор”, УРП, Українська соціал-демократична партія (в минулому Онопенка), міська незалежна профспілка (її представляв Юрій Самойлов). На зборах був представник і від партії „Свобода”.
Асоціація залишається відкритою для нових членів. Наступне засідання відбудеться 2 березня в приміщенні УНП на Соцмісті. Асоціація працюватиме в приміщенні УНП. До речі, це приміщення було подароване народним депутатом Червонієм УНП для спільної роботи національно-демократичних сил.
У приміщенні УНП по суботах з 11:00 ведуть прийом позафракційні депутати. Саме сюди можуть звертатися жителі міста зі своїми запитаннями.

19-02-2007 23:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171920390.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua