першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Юлія Тимошенко приїде до Хмельницького. Чому її візит готується

20-02-2007 10:30 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171960253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Візит Юлії Тимошенко до Хмельницького готується в умовах засекреченості. На відміну від її попередніх візитів до Вінниці, Львова, Черкас, які за кілька днів широко анонсувалися у пресі. про приїзд до Хмельницького - заздалегідь ні слова!

Тим не менше, протягом минулих вихідних у міськраді кипіла робота: готувалися чудові звіти, як місцева БЮТівська влада, представлена міським головою Сергієм Мельником (на виборах підтриманий БЮТом, потискав руку Ю.Тимошенко на усіх передвиборних плакатах), секретарем міськради Валерієм Лесковим (за сумісництвом - голова міської організації партії "Батьківщина"), половиною депутатів міськради і майже усіма начальниками підрозділів міської влади, успішно втілюють політику Юліі Володимирівни.

На 12 годину, заради такого заздалегідь спланованого випадку, призначено позачергову сесію міськради. Це незважаючи, що чергова сесія відбулася щойно у минулу п'ятницю. Нагадаємо, що на цій сесії мали заслухати звіт слідчої ком! ісії по перевірці житлово-комунальних тарифів, але напередодні зняли це питання з розгляду. Також лідер фракції БМП Микола Приступа на початку сесії запропонував внести до порядку денного питання про скасування рішення виконкому щодо підвищення тарифів та поіменного голосування по цьому питанню. Але більшість, зокрема фракція БЮТ,проголосувала "проти".

За цими подіями місцевими аналітиками було спрогнозовано, що хмельницькі БЮТівці вдалися до болкування тарифної теми з метою розіграти певний спектакль. А саме: будь-яким шляхом до часу заблокувати тарифну тему. І розіграти її на наступній сесії міськради, проаведення якої підгадати під приїзд Юлії Тимошенко у рамках її всеукраїнського туру по обласних центрах. Єдине, у чому вони помилилися - це дата. Очікували, що все відбудеться через 3-4 тижні, а не 3-4 дні. Проте хід був цілком спрогнозований.

На черговій сесії, вже не з похованої ініціативи БМП або будь-якої іншої сили, а нібито "з подачі" БЮТівської бі! льшості буде розглянуто тарифне питання, і, після отримання пу! блічних настанов від лідерки БЮТу, імовірно буде помпезно проголошено про відносне зниження тарифів у 1,5-1.9 рази. Причому це БУДЕ подано як значне соціальне досягнення місцевого БЮТу, за яким люди забудуть, що грабіжницьке підвищення запровадив не хто інший, а саме хмельницький БЮТ.

Жодною іншою причиною неможливо пояснити те, що тарифні питання не розглядалися на сесії у п'ятницю, хоч міськрада була готова це зробити - готувався фон для спектаклю.

Звідси і секретність у підготовці до візиту: аби хтось не вихопив у БЮТу ініціативу.

Мета цього сценарію: харизмою Юлії Володимирівни Тимошенко відволікти увагу хмельничан від того, що у Хмельницькому саме БЮТівське керівництво запровадило грабіжницьке підвищення тарифів. На сесії вони будуть грати роль слухняних учнів, які у всьому дослухаються до свого лідера і таким чином відновлять свою знищену репутацію.

А народ все проковтне...

http://www.ria.ua/?target=blog&event=view&blog_id=6341

20-02-2007 10:30 Хмельниччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171960253.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua