першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Лише 26 % депутатського корпусу Вінниці дотримується законів

20-02-2007 15:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171977437.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Вінницький осередок громадянської мережі «ОПОРА» надіслав депутатам Вінницької міської ради інформаційні запити, щодо виконання ними передвиборчих програм та обіцянок, ведення прийому громадян, ініціювання нових проектів та дій щодо вирішення місцевих проблем. На жаль, тільки 13 депутатів з 50 надали відповідь на інформаційні запити, і тільки 1 зробив це у визначений законодавством термін. Із відповідей депутатів ми дізналися наступне:
- Більшість депутатів приймають громадян кожну третю середу місяця з 16.00 до 19.00 години, у своїй депутатській приймальні. Приймають без попереднього запису.
- Громадяни в основному звертаються до депутатів по матеріальну допомогу, а 7 депутатів вказали кількість громадян яким була видана матеріальна допомога. Отже, громадяни іншої взаємодії з своїми обранцями ніж отримання матеріальної допомоги не бачать, що є дуже прикро. Міська рада не благодійний фонд…
- Кількість виборців, яка безпосередньо звернулася до свого депутата дуже мала і становить від 12 до 58 громадян. Всього 5 колективних звернень було до 2 депутатів Вінницької міської ради, це свідчить про низьку зацікавленість виборців у взаємодії з депутатами та малу активність громадян у вирішенні місцевих проблем.
- Окрім безпосередньої матеріальної допомоги депутатами Вінницької міської ради, надавалася і соціальна таким установам міста, а саме: дитячим садкам, ЗОШ школам, ЖЕКам та на ремонт доріг міста.
- На запитання про те, що було зроблено депутатом Вінницької міської ради для міста , 8 доповіли про свою участь у спеціальних комісіях. Троє депутатів написали про сприяння ремонту доріг міста під час участі у роботі спеціальних комісій. Також троє депутатів окреслили свою участь у підтримці соціальної сфері, а саме: роздача харчових пайків, 2 школам було надано пральний порошок, мило та лампочки, дитячому садку було надано допомогу у придбанні та встановленні контейнера для сміття, побудовано дитячий майданчик, виступи для покращення соціального захисту.
- Депутати, які відповіли на інформаційні запити вказали, що у комунальній сфері вони сприяли ремонту доріг, допомагали квартальним комітетам, вкручували лампочки на дорогах міста, ухвалення кошторису по створенню сміттєпереробного заводу. Це свідчить, що в місті актуальні найрізноманітніші проблеми комунальної сфери, але , на жаль, систематичного підходу до їхнього вирішення немає у депутатського корпусу Вінницької міської ради.
- У вирішення питань місто будування та земельних відносин міста Вінниці взяли участь 5 депутатів, в тому числі питання цінової політики на землю.
- Актуальною є робота однієї депутатки над впровадженням інституту міської міліції. Троє депутатів виносили подавали пропозиції і проекти рішень на сесіях міської ради про повернення городніх ділянок, продажу земель за зниженими цінами. Та виступали за охорону природи.
- Про охорону здоров’я та покращення медицини у Вінниці турбуються лише 3 народних обранців. Добровосердов Р.В. по турбувався щоб виділились кошти на лікарню ім. Ющенка. Також Кривов’яз та Богуславський повідомили, що усі їхні дії спрямовані на покращення якості медичної допомоги та здоров’я населення, а також про те що відвідували інвалідів 1-ої та 2-ої груп загального захворювання.
- Одна з депутаток співпрацює з Центром зайнятості в програмі підтримки майбутніх підприємців. Також ще 3 виразили своє занепокоєння щодо поганого соціального захисту населення
Ситуація щодо відкритості та прозорості роботи депутатів Вінницької міської ради по відповідях на інформаційні запити виявилася дуже неоднозначною і вимагає координальних змін...

Джерело: Народні Новини Майдану

20-02-2007 15:17 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171977437.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua