першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Активісти Вінницької ОПОРИ дзвонили на гарячу лінію Ю.Тимошенко

20-02-2007 15:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171978273.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Тільки 5 із 27 депутатів Вінницької міської ради представники партії "Батьківщина" відповіли на інформаційний запит Вінницького представництва Громадянської мережі ОПОРА.З цією проблемою активісти осередку звернулися на гарячу лінію Юлії Тимошенко, яким чином буде вирішуватися проблема закритості роботи депутатів та відсутності публічного звітування. Консультантка гарячої лінії відповіла, що шляхом вирішення цієї проблеми є прийняття імперативного депутатського мандату. Також Юлія Тимошенко здійснює регіональні поїздки. Вінницю пані Юля відвідала 14 лютого, але, на жаль, і після цього жоден представник її партії з Вінницької міської ради так і не дослав відповіді на інформ аційний запит.

20-02-2007 15:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171978273.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua