першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вечір пам'яті Святослава Гординського

20-02-2007 19:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171993957.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Музей шістдесятництва та
Національна спілка художників України
запрошують Вас
на Ювілейний вечір
до 100-річчя від дня народження
Святослава Гординського

який відбудеться

У понеділок 26 лютого о 18 год. в актовій залі Центрального будинку художника - Львівська площа, вул.Січових стрільців (вул.Артема) , 1-5
(16/18 тролейбус від метро «Майдан незалежності»)

Про геніального українця розповідатимуть:
мистецтвознавець Богдан Горинь, філолог Вікторія Цимбал, історик Сергій Білокінь, літературознавець Микола Жулинський та інші видатні люди, зокрема студенти. Крім того, ви побачите виставку графіки Гординського та почуєте Народну хорову капелу НАН України «Золоті Ворота».

Святослав Гординський – це поет, перекладач, художник, монументаліст, науковець, одне слово, справжній велет української культури ХХ ст. Сьогодні в Україні він майже незнаний, але знати його ми зобов’язані!
Вхід вільний

20-02-2007 19:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1171993957.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua