першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Набір у гуртки пластового новацтва

21-02-2007 13:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172057369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Станиця Київ, місцевий осередок Пласту - Національної скаутської орагнізації України проводить набір дітей для роботи в гуртках молодшого новацтва (вік від 6 до 8 років). В програмі українознавство, життя в природі та інші спеціалізації. Робота проводиться у формі ігор.

Проблема наявності справді українського розвиваючого середовища для підростаючого покоління дуже актувальна в столиці. Допомогти у її вирішенні вашій родині зможуть молоджні громадські організації на кшалт Пласту, Спілки української молоді, Молодої Просвіти тощо.

Нажаль, не велика кількість інформації про дані організації у наших ЗМІ, які надаюь перевагу різним смаженим фактам.Тому, користуючись наданою можливістю наданою незалежним інформаційним ресурсом Майдану, запрошуємо всіх батьків, зацікавлених у вирішенні зазначеної проблеми познайомитися з методикою роботи з дітьми у віці від 6 до 12 років в організації Пласт за адремсою http://www.upn.plast.org.ua/.

Якщо вас зацікавить дана пропозиція, то зараз відбувається набір гуртків пластового новацтва у віці з 6 до 8 років. Контактувати цу цій справі можна з Іриною Цепух, куратором від новацтва в місцевому осередку Пласту в Києві 8 096 360 15 17 або 524 59 83.

21-02-2007 13:29 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172057369.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua