першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Самооборона пролетаріату

21-02-2007 14:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172061857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Напередодні Нового року в с-щі Решетилівка Полтавської обл комісія державних рейдерів у складі представників райпрокуратури, райвідділу МВС та посадовців держслужби (с/г управління РДА) зчинила спробу "цивілізовано" захопити комерційне підприємство.
Повне безправ'я простого люду, повний правовий нігілізм охоронців права, абсолютна впевненість у безкарності можновладців - по нашим долям і серцям ділять українців на "народ" і касту "обраних", вкотре змушує шукати самозахисту протестами та підручним знаряддям. Історія, що сталася в с-щі Решетилівка Полтавської обл, лише маленький штрих у великій історії поневірянь вільних українців. Маленький, але такий впізнаний...
Прошу підтримати бойовий дух трудового колективу маленького підприємства. Їх мужність - приклад вимушеної, але такої необхідної нині самооборони.

MsWord document
z litopysu nashih dniv.doc

46.50 Kb

21-02-2007 14:44 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172061857.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua