першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Голова ХДМУ зустрівся з Генеральним Секретарем Панєвроп Союзу

22-02-2007 16:25 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172154327.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

20 лютого в Брюсселі (Бельгія) відбулася зустріч Голови ВМГО ХДМУ Василя Гацька з Генеральним Секретарем Панєвропейського Союзу Жерардом Букановським (Gerard Bokanowski). В процесі зустрічі було обговорено процедурні питання створення представництва цієї міжнародної організації в Україні. Пан Жерард, також, повідомив про найближчі заходи Панєвропейського Союзу та про ініціативи керівництва щодо підсилення ролі молоді в організації.

Нагадаємо, що представники ВМГО ХДМУ вже близько півтора року беруть участь в заходах Панєвропейського Союзу. В січні цього року керівництво ХДМУ успішно презентувало своє бачення щодо створення представництва цієї міжнародної організації в Україні, а Голова ХДМУ Василь Гацько в лютому провів ряд зустрічей з представниками керівних органів Панєвропейського Союзу у Страсбурзі (Франція) та Брюсселі (Бельгія).

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news101

22-02-2007 16:25 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172154327.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua