першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Запобігання та протидія корупції

24-02-2007 08:21 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172298114.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

9 правозахисних організацій звернулися до Президента та Голови ВР з вимогою звільнити Горе-прокурора - заст. прокурора області Анатолія Мельника, Горе-суддю -суддю Октябрьського районного суду Полтави Ганну Андрієнко та Горе міліціонера- заст.нач.УБОЗу - Геннадія Бендрика. Анти-почесні звання присуджені громадськими організаціями та учасниками проекту "Солідарність проти корупції", який проводиться місцевою профспілкою "Солідарність" з травня минулого року. Правозахисники просять вищих пласадових осіб держави розформувати штат Октябрьського районного суду, як розсадник корупції в обласному центрі. Профспілковими активістами готуються відповідні заяви про притягнення двох номінантів антипочесних звань до кримінальної відповідальності за викрадення майна під час обшуків, катування громадян, приховування злочинів, скоєних міліціонерами, створення штучних доказів обвинувачення Текст звернення підписали З.Коваленко, керівник Центру правозахисту та контролю за дотриманням законодавства в області, Л.Кучеренко, президент медіа-клубу, Г.Кіященко, голова Полтавської філії Суспільної Служби України,В.Волошин,О.Келим, керівник об"єднання "За чесну та прозору владу", О.Шаманенко, голова обласного відділення ВГО "Товариства офіцерів України", голова профспілки "Солідарність" та інші. До Верховної Ради України надіслано 450 буклетів для депутатів, виданих в рамках проекту. Номінанти погрожують правозахисникам судовими позовами про захист честі та гідності. Але чи спрацює корупційний механізм міліція-прокуратура-суд на цей раз - покаже час, наполегливість та мужність профспілкових активістів.

MsWord document
Звернення.doc

49.50 Kb

24-02-2007 08:21 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172298114.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua