першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нові викрутаси навколо Тимошенко

24-02-2007 10:50 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172307054.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Останнім часом кризова коаліція розпочала нову низку наклепів на адресу Юлії Тимошенко. Вона стосуються начебто встановленої американським судом її причетності до злочинів Лазаренка. Таке повідомленя з'явилося на сайті ForUm і було відтоворене досі шановним мною сайтом "Кореспондент". Хоча посол США недвозначно заявив, що це неправда, коаліція не вгамовується (див. останній "запит" пана Баранівського). На жаль, сайт "Кореспондент" занадто активно пропагандує ці наклепи. Навіть більше, він їх всіляко оберігає від критики. Я тричі надсилав свої коментарі до цих повідомлень, але вони з незрозумілих причин були "відфільтровані". Наводжу останній з них, щоб було ясно, що він цілком відповідає звичайним вимогам і не містить нічого, що могло б стати приводом до такої "фільтрації" (крім, можливо, того, що він зачепив якимсь чином інтереси хазяїв сайту). Думаю, така дивна поведінка шановного сайту має бути відома користувачам інтернету.

>> Минулого разу мій коментар чомусь відфільтрували, тому повторюю його. Я бачив відповідний текст, який був опублікований зовсім не в США, а на сайті ForUm, добре відомому, як брехливий й антиукраїнський. І це було не рішення суду, а просто один з виступів адвокатів звинувачення, які, природно, хотіли навісити на Лазаренка якмога більше (Тимошенко їх зовсім не цікавила). Суд не визнав їхні аргументи доказовими й не включив їх до свого висновку. А кризова коаліція та їхні поплічники раді новій нагоді скомпроментувати Тимошенко. Особливо стараються пани із зрадніцької "Соціалістичної" партії, про яких точно відомо, що руки в них дуже й дуже брудні. Але всі знають, хто найголосніше волає: "Тримай злодія!"

24-02-2007 10:50 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172307054.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua