першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Події у Києво-Печерському Заповіднику

28-02-2007 17:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172677932.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

28 лютого 2007 року архієпископ Вишгородський Павло завітав до пам’ятного нам наукового корпусу №55 и в доволі хамській формі, як це властиво цьому превелебному, проголосив науковцям ультиматум - до 1 березня 2007 року забиратись геть на всі чотири сторони. Обґрунтував цю вимогу нібито рішенням Київміськради.

По перше: політичне рішення про 55 корпус приймала сесія Київміськради. Ні Київський міськвиконком, ні Міністерство культури України ніякого наказового циркуляра до виконання адміністрації Заповідника не пропонували.

По друге: ні рішення Міськради, ні інші її інструкції згідно чинного законодавства України легітимності не мають.

Сам характер з’яви архієпископа Павла та словесно-образні його висловлення щодо науковців і особливо відносно жіночої статі, свідчать, що ця акція ніщо інше, як психологічна зброя такого, як і перед цим, а саме 9 січня 2007 року, брутального тероризму. Єдине виключення поміж жінок – наукових співробітників архієпископ Павло зробив лише для Орисі Жиленко – доньки українських класиків Ірини Жиленко та Володимира Дрозда, почесного кандидата богослов’я української православної церкви Московського патріархату. І за це спасибі!

З цим маю честь витати депутата Київської обласної Ради від Партії Регіонів архієпископа Вишгородського Павла.

Споглядаючи на різноманітні ієзуитьскі викрутаси Вишгородського архієпископа нині вдоволено відпочивають і усі Великі Інквізитори і майстри масонських лож і навіть сам диявол з усіма нечистими. Браво, архієпископе, браво!

Група наукових співробітників Національного Києво-Печерського Історико-культурного Заповідника.

28-02-2007 17:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172677932.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua