першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Годі бути вівцями, інакше з'являться вовки

03-03-2007 15:27 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172928447.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ГОДІ БУТИ ВІВЦЯМИ, ІНАКШЕ З'ЯВЛЯТЬСЯ ВОВКИ
- ЩО БУЛО ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ЛУЦЕНКО ПОЇХАВ З ОДЕСИ

Луценко так налякав кучмістів в Одесі, що вони й досі не можуть отямитися. Останнім прикро, що Луценка вітали, впізнавши на вулиці перехожі. Я це сам бачив. При цьому той, хто вітав, стискував долоню в кулак. Як потім вияснилося, цеЙ чоловік , якому років зо 50, тільки пізніше,на мітингу, узнав, що стиснутий кулак - символ "Народної самоборони".
Безумовно, декому обидно, що й досі прості люди за Луценка, й досі одесити за Майдан, хоча на Майдан тут нагорнули величезну гору брехні.
Горнуть цю гору гною й тепер. Після мітингу в ход пішли газетні гноєрозкидувачі. Наприклад, тижневик "Комментарии", написав, що начебто на площі коло Дюка були тисячі тих, хто був проти Луценка. Я бачив, що ті, хто тримав транспаранти,прапори,роздавав періодику -(при чому це були як прихильники, так і противники екс-міністра МВС) ,дув у дудки - складали ну не більше півтисячі. А всього на Приморському бульварі було близько п"яти тисяч чоловік.І на лобі кожного з цих тисяч не було написано, за він, чи проти гостя з Києва.
Дудкарі були схожді один на одного, як студенти з Вьєтнаму - маленькі,однаково вдягнуті, трохи налякані. Вони першими, як сполохіні вівці, кинулися з площі, як тільки Луценко закінчив говорити.
А часопис "Комми" описував їх як героїв протесту.
Я бачив, як люди жадібно слухали Луценка, Стецьківа.На обличчях багатьох одеситів читалась спрага зрозуміти, що треба робити сьогодні, щоб не повернулися старі часи непевності. Мені задається, що до багатьох дошла головна думка трибуна - проста людина повинна навчитися контролювати владу будь-якого кольору.
Мені приємно було бачити, як сприймали в Одесі пісні "Мандрів" українською.Молодь, яка в Одесі говорить в основному російською,підспівувала, повтрювала окремі слова легко,невимушено, наче це мова повсякденного вжитку.
Луценко поїхав, а люди ще чекали.Вони прагли продовжити спілкування.
Приємно, що Луценко не загравав, не агітував за себе чи свій рух, він говорив, що годі бути вівцями, інакше знайдуться вовки.

Луценко В Одессе17февр2007 005.jpg

03-03-2007 15:27 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1172928447.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua