першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

05.03.2007 Дон Кіхот міської Ради проти таксі

05-03-2007 12:54 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173092060.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На минулому тижні керівник управління транспорту і зв'язку Львівської міської Ради знову висловився щодо грандіозних планів щодо реформування транспортної системи міста. Коли прочитав, у мене аж дух захопило. Це, якщо все впровадити, що запропонував високий начальник - це ж скільки додаткових коштів отримає бюджет!

Тезово пропозицію М.Шкургана можна сформолювати наступним чином:

* "Сьогодні люди хочуть отримувати послугу - і ця послуга повинна бути якісною, такою, щоб не було скарг і щоб людина залишалася задоволеною";
* "Але в основному машини, які використовують переважно ті, хто працює поза будь-якими правилами, це - машини 15-20 річної давності. Середній "вік" цих машин такий, що їх треба відправити в металобрухт. І возити людей на таких машинах просто не можна. Зрозуміло, що на це треба кошти, але ж подумаймо про те, що таксі, які курсують Львовом, - це обличчя нашого міста"
* Ми ж повинні вживати заходи для того, щоб використовували транспортні засоби, які відповідають усім вимогам;
* у Львові "дика" конкуренція з боку "нелегальних" таксистів, які не дають працювати "легальним таксистам";
* немає єдиної сітки тарифів на атксоперевезення;
* ну і зрештою бюджет втрачає купу грошей від незаконних таксі, яких в місті аж забагато і взагалі їх кількість треба різко скоротити.Почитав це все і одразу ж згадав відомий твір Сервантеса і бій славного Донкіхота з вітряками. Основним в цій ситуації був саме бій на честь Дульсінеї Тобоської. УТЗ ЛМР також вирішило дати бій. Тільки, як і мер почали не з основного а з далекого - другорядного, а може й третьорядного.

Андрій Іванович, як і кожен порядний львівський мер почав боротися не за водопостачання, проти поганих доріг і за якісні послуги ЖЕКів, а з гральними автоматами... Це ж основне зло в місті, першочергова проблема. До дупи занедбані стадіони, дитячі майданчики. Тре боротися з гральними автоматами.

Управління ж транспорту і зв'язку знайшло іншого ворога - таксомотори. Адже майже кожен львів'янин настільки багатий, що мало не щодня катається на таксі, а тому міська рада просто завалена скаргами обурених пасажирів, які ніяк незадоволені цінами, технічним станом та поводженням водіїв машин з шашечками. А крім того, кожного корінного льв'янина обурює те, що кляті "дикі таксисти" не доплачують мільйони гривень податків до бюджету, бо у них невстановлені таксометри, а отже гроші отримані від пасажирів не обліковуються.

Все було б смішно, якби не було сумно. Виникає запитання, чому шановний М.Шкурган не візьметься спочатку за громадський транспорт, щоб створити здорову конкуренцію "поганим таксі". Чому старезні ЛАЗи, що їздять пільговими маршрутами АТП, в якому колись працював пан Микола - не псують "обличчя міста", а маленька "копійка" псує? І знову ж - наскільки перероблені вантажні мерседеси відповідають нормам перевезення пасажирів? Зрештою, чому у кожній маршрутці не поставити касовий автомат, який би обліковував усі кошти, що проходять від пасажирів за день? Львівські перевізники заробляють від кількох десятків тисяч доларів до кількох сотень тисяч доларів на місяць, але до бюджету податки надходять мізерні, бо ці кошти ніде не обліковуються.

Схоже, що навести порядок у цій галузі не зацікавлені ані мер, ані УТЗ ЛМР, ані самі перевізники. Вся справа у транспортному лобі. Ось ви львів'яни - бидло, послухайте чергову казочку про "кляті таксівки", сідайте у "бидловоз" і їдьте, куди завезуть, а питання якості, комфорту Вас нехай не цікавлять. Ви ось ліпше допоможіть з таксистами розібратися.

Отже - боротьба з вітряками і стрясання повітря подовжується. А допоки хотілося б порекомендувати провести у міськраді якісь тренінги для чиновників, щоб вони вміли хоча б рахувати прибутки для бюджету від таксівок і від громадського транспорту і не ляпали дурниць принаймні на людях, адже люди не настільки тупі, як вам здається панове начальники.
http://bydlovoz.lviv.ua

05-03-2007 12:54 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173092060.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua