першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Європейські стандарти соціальної допомоги

06-03-2007 21:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173210769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Європейський Рух в Україні розпочав національну інформаційну кампанію на підтримку благодійного проекту «Допомогти Дітям Вулиці».

Так, на прес-конференції, що відбулась в інформагентстві «Інтерфакс», було представлено проект та окреслено плани на найближчі місяці, зокрема організацію роботи станції мобільної допомоги в Києві вже в березні.

Проект «Допомогти Дітям Вулиці» спільно організований Європейським рухом в Україні (www.europeanmovement.org.ua) та благодійним фондом «Карітас України» (www.caritas-ua.org).

Метою проекту є сприяти соціальній реінтеграції та забезпечити соціальну безпеку дітей, що проживають у надзвичайно несприятливому соціальному середовищі, а саме Дітей Вулиці, а також запровадження в Україні європейських стандартів соціальної допомоги потребуючим.

В рамках цього проекту працюють «Допомога на колесах» та «Мережа дитячих соціальних центрів», завдяки яким діти вулиці отримують харчування, одяг, медичну, психологічну допомогу.

Наразі проект діє в дев’яти містах України: в Києві, Донецьку, Хмельницькому, Львові, Тернополі, Дрогобичі, Івано-Франківську, Коломиї та Сокалі. Унікальний напрацьований досвід буде перенесено у східні та південні регіони України та у повній мірі використано для цього комплексного проекту.

Докладну інформацію про проект можна знайти на сайті www.kids.net.ua українською мовою. Найближчим часом з’явиться англійською версія.

mob_Khmelnytsky.JPG
Изображение 038.jpg

06-03-2007 21:52 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173210769.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua