першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пам’ятник Тарасу Шевченкові в Оттаві

10-03-2007 03:31 Канада // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173490291.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В день народження Кобзаря, Комітет по встановленню пам’ятника Т. Шевченка в столиці Канади Оттаві узгодив рішення з архітектурною фірмою Crain та архітектором-консультантом Радославом Жуком (проектант багатьох пам’ятників та церков у США та Канаді, зокрема Шевченко у Вашинґтоні) в про його встановлення.

Цього року, українці в Оттаві та й цілої Канади, здобули унікальний шанс мати тут ще одну цінну роботу митця – Леоніда Молодожанина (Відомий в Канаді як Leo Mol), який вже прикрасив своїми Кобзарями міста Буенос-Айрес, Петербург чи Вашинґтон – тепер черга на столицю Канади. Місце для майбутнього пам’ятника та поетичних героїв творів Кобзаря, які вже прибули до Оттави і знаходяться тут на зберіганню, з одного боку чудово проглядається від однієї з найрухливіших вулиць в Оттаві (Baseline Rd.), знаходиться поблизу річки (що в мініатюрі символічно нагадуватиме Дніпро), є просторим на випадок зібрання більшої кількості людей, має поруч паркування для автомашин, вільне від забудови у майбутньому, так як збоку межує з міським парком, і що найголовніше, є неподалік українського собору св. Івана Хрестителя.

Все решта про пам’ятник - фотографії його самого чи місця спорудження (включно із супутника) - можна довідатись тут:
http://www.infoukes.com/tarasinottawa/index.htm

А всіх співвітчизників, які бажають допомогти чи долучитися до цього проекту Комітет, по встановленню па’мятника Кобзарю в Оттаві щиро запрошує до співпраці.
Особливо канадських українців. Можливо, вони вміють не тільки мовчати, коли біля Торонто на початку року вкрали з постаменту цілу скульптуру Кобзаря (http://www.maidan.org.ua/static/news/2006/1168103078.html), але й робити щось реальне.
------------
Єдина для української громади, і не лише канадської, унікальна можливість здійснити проект встановлення пам’ятника Тарасові залежить від кожного з нас.
Якщо ви відчуваєте внутрішній поклик віддати шану Кобзареві та активно включитися до діяльності і додати свої зусилля у спорудженні монумента нашому видатному Землякові - Не згубіть рідкісний шанс, наданий історією лише раз!
Ваші діти, в майбутньому прогулюючись попри пам’ятник Тарасові Шевченкові в Оттаві, з гордістю казатимуть своїм ровесникам з України – у його спорудженні заслуга і наших батьків.

“Комітет по встановленню пам’ятника Т. Шевченка в м. Оттаві“
е-mail: orest.dubas@servicecanada.gc.ca, svit200@hotmail.com
тел. (613) 725-0006
Поштова адреса: 11 Yorkville Street, Ottawa, Ontario, Canada K2C 4B6
Web-page:
http://www.infoukes.com/tarasinottawa/
(з постійно оновленою інформацією про просування проекту)

MsWord document
Shevchenko-proposal-letter.doc

38.50 Kb
shevchenko-03.jpg

10-03-2007 03:31 Канада // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173490291.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua