першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Премєра українського фільму "Так не буває"

12-03-2007 12:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173693504.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У п’ятницю 9 березня на каналі „1+1” відбулася прем’єра українського фільму „Так не буває” (режисер фільму Іван Войтюк, член Асоціації продюсерів України)
В основу сюжету фільму лягла казка братів Грімм "Король Дроздобород", у якій принцеса, виконуючи волю батька, вийшла заміж за зубожілого музику, який виявився згодом королем.
У сучасній версії казки автори знайомлять глядача з незалежною й перекірливою бізнес-леді Дар'єю Кравец (Еля Болгова), яку "затягти в ЗАГС можна тільки в стані коми". Але після зустрічі в лісі із простим лісником (Євгеній Сидіхін) вона не може обдурити своє серце й закохується в нього, навіть не уявляючи, що її коханий – олігарх.
90 % фільму становлять натурні зйомки, які проходили в 60 кілометрах від Києва. Завдяки компанії "Technomedia", що надала для зйомок фільму найсучаснішу знімальну техніку, творцям вдалось домогтися найвищої якості відео. Використання двох камер, що працюють у форматах HDCAM і HDCAM-SR допомогло створити максимальну красу зображення, а єдиний в Україні комплект дискретної оптики Карл Цейс "Digi Prime" дав можливість одержати пластичність зображення, властиву для кіноплівки, при бюджеті цифрової зйомки.
Використання технологій цифрового кіно дозволяє знімати, та монтувати фільми у строки до 2-х місяців, що неможливо при використанні кіноплівки.

12-03-2007 12:58 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173693504.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua