першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулися заходи у межах соціального проекту Намалюй своє щастя

13-03-2007 00:11 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173733916.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

24 лютого та 3 березня в рамках проекту «Намалюй своє щастя», який триває у Дніпропетровську з минулого року, ХДМівці відвідали черговий дитбудинок «Барвінок». Під час гостювання вони разом з дітьми занурились в чарівний світ дитинства, бігали, стрибали та грали нарівні з ними. Малюки, в свою чергу, отримали заряд позитиву, знань та життєвого досвіду від спілкування зі старшими друзями. Так, наприклад, під час гри «Павутинка» діти вивчили назви нових квітів та ближче познайомились з гостями.

Між першою та другою поїздками у «Барвінок» відбулось традиційне засідання учасників проекту, в результаті якого до участі у ньому були залучені нові студенти, зацікавлені у спілкуванні та допомозі дітям. Також, було обговорено регіональні проблеми роботи з дітьми-вихованцями дитбудинків. Як результат, було запозичені новий досвід проведення таких заходів та розроблено цілу низку ідей щодо вдосконалення цього проекту та створення нових.

http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=news/news114

13-03-2007 00:11 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173733916.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua