першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як заробити "бабки" дорвавшись до влади

14-03-2007 23:10 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173903030.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ринок – для всих лубенців, а не окремих «самовибраних», «самовизначених» бізнесменів на ньому!


Останнiм часом навколо СП «Лубенський ринок» Полтавської облспоживспiлки розгортаються нездоровi пристрастi. Група приватних пiдприємцiв, якi впевненi, що вони твердо «окопалися» на СП «Лубенський ринок», мають значну вигоду вiд торгiвлi з контейнерiв (а в багатьох їх по кiлька) планують далi розвивати свiи бiзнес, не вкладаючи необхiдних коштiв в реконструкцiю та благоустрiй. Сьогоднi лубенський ринок - це мiсце антисанiтарії в центрі міста, порушуються елементарні правила торгiвлi, вiдсутнi побутовi умови для реалiзаторiв: вони замерзають у металевих контейнерах восени i взимку, мліють вiд спеки влiтку. Цiни на ринку нерегульованi.
Група приватних пiдприємцiв з ринку, які стали самозваними керiвниками ринкової торгiвлi в мiстi, при пiдтримцi окремих депутатiв мiської ради хочуть i надалi бути єдиними господарями ринку, виступають проти реконструкцiї ринку, його благоустрою,будівництва сучасних павiльйонiв, або ж хочуть, щоб це робилося так, як вигiдно лише їм. Ще й посилаються на те, що нiбито п’ята сесiя мiської ради заборонила реконструкцiю на ринку. Це не вiдповiдає дійсностi. Мiська рада виступає за реконструкцiю, що буде вигiдною для всiх пiдприємцiв, для всiх лубенцiв. З метою захисту власних iнтересiв група самовисуванцiв пiдбурює iнших приватмнх пiдприємцiв, реалiзаторiв, жителiв мiста і закликає їх не допускати реконструкцiї та благоустрою ринку, органiзовуючи для цього мiтинги, збори, випускаючи листiвки, в яких обливають брудом мiського голову Василя Коряка. Збори, мiтинги, iншi акцiї вони проводять самочинно, не ставлячи до вiдома про їх проведения органи мiсцевого самоврядування, чим порушують Кодекс України про адмiнiстративнi правопорушення, зокрема статгю 18 «Порушення порядку органiзації i проведення зборiв, мiтингiв, вуличних ходiв i демонстрацiй» та «Порядок органiзацiї та проведення в мiстi Лубни масових громадських заходiв політичного, релiгiйного, культурно-просвiтницького, видовищного та iншого характеру», затвердженого сесiєю мiської ради.

Ми звертаємося до вас, шановнi пiдприємцi з СП «Лубенський ринок», всiх громадян міста: вiдстоюйте свої права, свої позицiї в рамках чинного законодавства. І якщо на вашу думку вашi права хтось утискує — звертайтеся до суду. Тiльки вiн вирiшить, винесе справедливе рiшення, а не шляхом мiтингiв, психологiчної обробки жителiв Лубен.

Нинi на ринок почало надходити обладнання для будiвництва сучасних павiльйонiв, але це не сподобалося самозваним керiвникам ринку, вони стали на шлях пiдбурювання лю дей, не допускають в’їзд автомобiлiв на ринок, розвантаження їх. Вони органiзовують на ринку i бiля ринку рiзнi зiбрання, не ставлячи до вiдома органи мiсцевого самоврядування, порушючи чинне законодавство.

Якщо такi дiї будуть продовжуватися, мiська влада, правоохороннi органи будуть дiяти в рамках законодавства i не допустять дестабiлiзацiї в мiстi. Будьмо виваженими, дбаймо про долю мiста, кожного жителя, пам’ятаючи, що ринок для всiх лубенцiв а не для окремих «самовибраних», «самовизначених» бiзнесменiв.

Василь КОРЯК, мiський голова.

Руслам БIЛОКIНЬ, мiжрайонний прокурор.

Олег ВОЛЮВАЧ, мiськрайонний суддя.

Олександр ВЛАСЕНКО, начальник мiськрайонного вiддiлу внутрiшнiх справ.

"Лубенщина" №30(14035)

14-03-2007 23:10 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1173903030.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua