першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

15.03.2007 Евакуація по львівськи 2

16-03-2007 13:57 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174042673.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, 15 березня 2007, року о 13:30 ми знову стали свідками «боротьби за чистоту вулиць» з боку міської влади на проспекті Свободи, напроти Макдональдсу. Жертвою евакуатора з номерним знаком ВС 2392 АХ стала старенька «шістка» (номерний знак 743 86 ТС), яку вже втиг вчепити вгодований «борець за чистоту вулиць» з великим червоним (ймовірно, від натуги) обличчям, вдягнений у форму муніципала, тоді, коли підбіг стурбований власник шістки. У салоні «чистильщика» сиділа кобіта з міліцейськими погонами і про щось говорила по телефону. Власник шістки почав просити «відпустити» його авто. Після недовгих вмовлянь, чоловік з червоним обличчям у формі муніципала взяв у водія шістки гроші і машину звільнили з полону. Останньою фразою водія шістки була: «Бізнесмени х...ві!»

Його можна зрозуміти, адже якихось 5 метрів спереду приспокійнісінько стояло кілька іномарок. Нам вдалося зауважити «Тойоту RAV-4», яка стояла найближче. Та й взагалі в районі дії заборони паркування стояло ще BMW, «Ланос» і кілька автомашин таксі.

Виникає кілька запитань до міської влади:

* Чому евакуатор звернувся у першу чергу до порівняно невеликої «шістки»?
* Чому заборона паркуватися не стосується таксівок?
* Чому дозволяється паркування на тротуарах?
* Чи встановлені у евакуаторах касові автомати, чи все ж таки праціаники муніципальної дружини беруть хабарі?


Одразу ж кілька пропоновани варіантів відповідей:

* Існує таємна постанова Міської Ради щодо продукції радянського та російського автопрому під кодовою назвою «Остаточне вирішення жигулівського питання у місті Львові». Згідно цього плану проти продукції АвтоВАЗу вживатимуться жорсткі каральні заходи. Їхні власники побачать, що краще купувати «Тойоти», «Мерси», «бехи», оскільки на ці транспортні засоби не розповсюджуються вказівки міського керівництва. Таким чином, міське чиновництво сприяє тому, щоб львів'яни пересідали на нові авто, а старі списували на брухт. Та й взагалі не личить, щоб у Львові їздили якісь там москальські «жигулі».
* Евакуатори бояться чіпати іномарки, бо там можуть і послати та зіпсувати настрій.
* Таксівки є нематеріальними, а тому не заважають маршруткам. Кожен водій бидловоза при бажанні може проїхати кріз таксі, як кріз фантом у казках. Авто таксі матеріалізується тільки, коли в нього сідає пасажир.
* Тротуари – це місце для паркування, за яке беруться гроші (згідно того таємного указу ЛМР)
* В евакуаторах є касові автомати і кожна гривня за неправильне паркування йде до бюджету, або ж його там нема і вуйко з червоним обличчям поведе нині пані міліонершу на каву.


Отож, придбали за гроші городян евакуатори, і перетворили їх у досить таки прибутковий бізнес. А правило «всі рівні перед законом» чомусь у Львові не діє.

http://bydlovoz.lviv.ua

16-03-2007 13:57 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1174042673.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua